Dawid Podsiadło zapowiedział najnowszy klip do piosenki "Najnowszy klip". Premiera 2 września

Po kilku miesiącach od premiery teledysku do "Trofeów" Dawid Podsiadło uraczy fanów kolejnym wideo. Na początku września zadebiutuje obrazek do utworu "Najnowszy klip". Piosenka ostatnio promowała nadchodzący film "(Nie)znajomi".
Zobacz wideo

Trudno odeprzeć wrażenie, że wszystko, czego dotknie się Dawid Podsiadło, zamienia się w złoto. Teaser filmu "(Nie)znajomi" zrobił sporo rundek w internecie w dużej mierze dzięki podkładowi muzycznemu, czyli piosence "Najnowszy klip". Utwór z albumu "Małomiasteczkowy" stał się stałym elementem promocji filmu. Już niedługo zobaczymy teledysk, którego wyczekiwać na swoim instagramowym profilu poleca Maja Ostaszewska.

Zobacz teżDawid Podsiadło wypuścił kapitalny teledysk do piosenki "Trofea". Fani: Kurczę, jaka obsada. Szok! >>

Dawid Podsiadło dostaje podejrzaną przesyłkę w teaserze teledysku "Najnowszy klip"

W dwudziestoczterosekundowym filmiku Dawid Podsiadło parkuje w półmroku rower i sprawdza swoją skrzynkę pocztową, by znaleźć w niej dość niestandardową przesyłkę.

Krótki zwiastun zdecydowanie rozbudza ciekawość. Czy teledysk będzie mieć ścisły związek z filmem "(Nie)znajomi"? Trudno powiedzieć, ale małą podpowiedź może stanowić choćby dzisiejszy wpis Mai Ostaszewskiej na Instagramie. Aktorka udostępniła swoje zdjęcie z Aleksandrą Domańską i Kasią Smutniak - koleżankami z planu produkcji - oraz właśnie z Dawidem Podsiadłą.

 

Wszelkie zagadki zostaną rozwiązane 2 września - wtedy właśnie w sieci zadebiutuje "Najnowszy klip".

"(Nie)znajomi". Zapowiada się polska odsłona "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie"

Film "(Nie)znajomi" opowiada o grupie przyjaciół, która decyduje się zagrać w trakcie kolacji w niewinną grę. Do zakończenia spotkania wszyscy muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy mają odbywać się w trybie głośnomówiącym. Jak możemy się spodziewać, ten przyjemny wieczór wywróci ich świat do góry nogami. 

Maja Ostaszewska potwierdziła, że produkcja jest inspirowana włoskim przebojem "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie", ale "w scenariuszu jest również sporo zmian, niespodzianek".

 

Premierę "(Nie)znajomych" zaplanowano na 27 września. Dzień później Dawid Podsiadło i Taco Hemingway zagrają razem wyprzedany koncert na Stadionie Narodowym. 

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway mogą pobić rekord Coldplay. Bilety na koncert zostały prawie całkowicie wyprzedane >>

Więcej o: