MTV Video Music Awards 2019. Najgorętszy moment gali to ten występ Camili Cabello i Shawna Mendesa [WIDEO]

"Senorita", którą w duecie śpiewają Camila Cabello i Shawn Mendes jest przez wielu typowana na hit lata, a plotki o romansie gwiazd tylko podgrzewały atmosferę przed MTV Video Music Awards. Podczas gali wokaliści po raz pierwszy wykonali tę piosenkę na żywo.
 

Shawn Mendes i Camila Cabello odebrali MTV Video Music Awards w dwóch kategoriach: najlepsza współpraca i najlepsze zdjęcia. W obu przypadkach doceniony został oczywiście teledysk do utworu "Senorita".

Paparazzi przyłapali ich już nie jeden raz na czułościach, ale oni milczą - czas pokaże, czy to prawdziwe uczucie, czy PR-owa zagrywka. Shawn Mendes i Camila Cabello to dwa nazwiska, które w najbliższych miesiącach z pewnością jeszcze wiele razy usłyszymy.

MTV Video Music Awards 2019 - Taylor Swift ma najlepszy teledysk

Najwięcej nominacji - po 12 - do tegorocznych MTV Video Music Awards miały Ariana Grande i Taylor Swift. Rywalizacja artystek zakończyła się remisem - każda wróciła do domu z trzema statuetkami. Swift dostała nagrodę m.in. za teledysk roku ("You Need to Calm Down"), a Grande została uznana za artystę roku.

Utwór roku to natomiast "Old Town Road (Remix)", który wykonują Lil Nas X i Billy Ray Cyrus. Ceremonia odbyła się w Prudential Center w Newark. Galę rozdania MTV VMA poprowadził komik i aktor Sebastian Maniscalco ("Green Book").

Więcej o: