Dawid Podsiadło wypuścił "Najnowszy klip" i został producentem filmowym. W nowym teledysku m.in. Maja Ostaszewska i Tomasz Kot

Po kilku zapowiedziach w mediach społecznościowych Dawid Podsiadło zaprezentował teledysk do utworu "Najnowszy klip". Pojawiły się w nim gwiazdy produkcji "(Nie)znajomi", która jest promowana wspomnianą piosenką. Okazuje się, że Podsiadło jest współproducentem filmu.
Zobacz wideo

"Patrzę sobie na twój najnowszy klip..." - śpiewa Dawid Podsiadło w ostatnim singlu z albumu "Małomiasteczkowy". Teraz to my możemy popatrzeć na jego najnowszy klip, bo w sieci pojawiło się wideo do utworu - a jakże - "Najnowszy klip". Zgodnie z zapowiedziami w teledysku wystąpili członkowie obsady filmu "(Nie)znajomi", który jest dla wokalisty szczególnym przedsięwzięciem.

Najnowszy klip do utworu "Najnowszy klip". Dawid Podsiadło i "(Nie)znajomi" uwikłani w wirtualny świat

Od pewnego czasu gwiazdy filmu "(Nie)znajomi" - Aleksandra Domańska, Maja Ostaszewska, Łukasz Simlat czy Kasia Smutniak - i sam Podsiadło podgrzewali atmosferę wokół teledysku do "Najnowszego klipu". Przekonajcie się sami, jaki był udział aktorów w wideo z przesłaniem. 

 

Sporą niespodzianką jest wiadomość, że Dawid Podsiadło to współproducent "(Nie)znajomych". Artysta powiedział:

Z Tadeuszem Śliwą, reżyserem filmu, miałem okazję współpracować już wielokrotnie. W ubiegłym roku zrobiliśmy teledysk do utworu "Początek", który zrobił niesamowity wynik na YouTube. Z pozostałymi członkami ekipy producenckiej też miałem okazję poznać się wcześniej, więc proces dołączenia do projektu przebiegł bardzo naturalnie. Choć na początku rozmawialiśmy o współpracy w warstwie muzycznej, ostatecznie skończyło się na tym, że dołączyłem do filmu jako producent. Jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego, mamy naprawdę wspaniałą obsadę i po prostu bardzo dobry film. To z pewnością dopiero początek mojej przygody ze światem filmu.

Zobacz: Dawid Podsiadło wypuścił kapitalny teledysk do piosenki "Trofea". Fani: Kurczę, jaka obsada. Szok! >>

"(Nie)znajomi", czyli polska odsłona "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie"

Film "(Nie)znajomi" to opowieść o grupie przyjaciół, którzy w trakcie kolacji postanawiają zagrać w pozornie niewinną grę. W trakcie całego spotkania wszyscy muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy mają odbywać się w trybie głośnomówiącym. Ten przyjemny wieczór wywróci ich świat do góry nogami. 

Maja Ostaszewska potwierdziła, że produkcja jest inspirowana włoskim przebojem "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie", ale "w scenariuszu jest również sporo zmian, niespodzianek". 

Premiera "(Nie)znajomych" odbędzie się 27 września. Dzień później Dawid Podsiadło i Taco Hemingway zagrają razem wyprzedany koncert na Stadionie Narodowym.

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway mogą pobić rekord Coldplay. Bilety na koncert zostały prawie całkowicie wyprzedane >>

Więcej o: