Oni zrobią z ciemności niezły kosmos. Bilety na trasę Bass Astral x Igo "It's Dark Tour" wchodzą do sprzedaży

Po genialnych występach na Męskim Graniu Kuba Tracz i Igor Walaszek ruszają na osiem koncertów, których nie da się zapomnieć. Do sprzedaży właśnie wchodzą bilety - warto trzymać rękę na pulsie, bo artyści zapowiadają moc atrakcji.
Zobacz wideo

Po wyprzedanej wiosennej serii koncertów Bass Astral x Igo przyszedł czas na zdecydowanie mocniejsze wrażenia. Już jesienią usłyszycie nowe piosenki zapowiadające trzecią płytę duetu, doświadczycie kosmicznych wrażeń wizualnych, krótko mówiąc - będziecie częścią niezwykłego wydarzenia pełnego niespodzianek i emocji. 

Bass Astral x Igo zapraszają na "It's Dark Tour". "Biletów tym razem wystarczy dla wszystkich"

Niezwykła oprawa, premierowe utwory, kosmiczna energia i szaleństwo na scenie. To będą pełne mocnych wrażeń live acty z tańcem, pozytywnym flow i niejednym zaskoczeniem. Jak zapewnia Bass Astral, czyli Kuba Tracz, tym razem biletów na koncerty wystarczy dla wszystkich. A oprawa wizualna? "SZTOS! Tego jeszcze w Polsce nie było".

 

Bass Astral x Igo mają na koncie dwa długogrające albumy. W marcu ubiegłego roku muzycy wyruszyli w trasę, by promować ostatni z nich – „Orell”. Płyta zrobiła sporo zamieszania na rynku muzycznym, co poskutkowało wyprzedaną wiosenną trasą koncertową w 2018 r. Następnie zespół zagrał kilka koncertów w ramach projektu Bass Astral x Igo Orchestra, w którym duetowi na scenie towarzyszył kwartet smyczkowy, sekcja dęta oraz sekcja rytmiczna. Latem panowie zagrali na największych polskich festiwalach (Open’er, Audioriver, Krakow Live Festival, OFF Festival, Męskie Granie). Wiosną bieżącego roku, po półrocznej przerwie, zespół wyprzedał kolejną trasę w największych polskich miastach, a Igor został (obok Katarzyny Nosowskiej, Krzysztofa Zalewskiego i Tomasza Organka) twarzą Męskiego Grania 2019.

Kiedy i gdzie zawita zespół Bass Astral x Igo w ramach "It's Dark Tour"?

Oto daty i imponujące lokalizacje:

08.10.2019 - Warszawa - Torwar
25.10.2019 - Gliwice - Arena Gliwice
31.10.2019 - Łódź - Wytwórnia
03.11.2019 - Wrocław - Hala Stulecia
15.11.2019 - Gdańsk - Ergo Arena
21.11.2019 - Poznań Arena
23.11.2019 - Szczecin - Netto Arena
30.11.2019 - Kraków - Tauron Arena

Bilety będą dostępne na tej stronie od 3 września w ramach przedsprzedaży dla klientów Empik Premium i od 4 września w zwykłej sprzedaży. W wejściówki można się zaopatrzyć w salonach Empik, na empikbilety.pl i w aplikacji Going. Nie możemy się doczekać!

Więcej o: