Ronnie Ferrari pokonał Taco Hemingway'a w aplikacjach Tidal i Spotify. Czego słuchają Polacy?

Piosenka "Ona by tak chciała" Ronniego Ferrari jest liderem listy TIDAL Top 100 Polska oraz Spotify Polska Top 50, w której sklasyfikowane są najchętniej słuchane przez Polaków piosenki. Piosenka ta jest częściej wybierana niż utwory Taco Hemingwaya czy Dawida Podsiadło.
Zobacz wideo

"Ona by tak chciała" to utwór, który w serwisie YouTube.com ma obecnie prawie 46 milionów wyświetleń. Ronnie Ferrari to młody muzyk, który w błyskawicznym tempie zyskał dużą popularność - a to wszystko za sprawą swojej najnowszej piosenki.

"Ona by tak chciała" Ronniego Ferrari najchętniej słuchaną piosenkę w Polsce

Ronnie Ferrari to pseudonim artystyczny Huberta Kacperskiego, 19-latka z Włocławka. Obecnie wokalista mieszka w Gdyni i uczęszcza do Wyższej Szkoły Bankowej. Jego muzyka jest połączeniem disco-polo, hip-hopu i muzyki tanecznej.

 

Pierwszy utwór Ronnie Ferrari udostępnił na Youtube w marcu 2017 roku. "Ruskacz" do tej pory został wyświetlony ponad 19 milionów razy. Jeszcze większą popularność zyskał dzięki opublikowanej w lipcu tego roku piosence "Ona by tak chciała". Jak się okazuje jest to najchętniej słuchany utwór przez Polaków, który zajmuje pierwsze miejsce zarówno na listach Tidal (Top 100 Polska) jak i Spotify (Polska Top 50).

Tym samym Ronnie Ferrari w notowaniu Tidala uplasował się wyżej niż utwory "Senorita" Shawna Mendesa i Camili Cabello (3. miejsce) czy "Rainman" Tymka, Tedego i Trill Pema (2. miejsce). Dalej w klasyfikacji znalazły się także utwory Taco Hemingwaya ("W piątki leżę w wannie" - 5 miejsce, "Leci nowy Future" - 9. miejsce) czy Dawida Podsiadło ("Trofea" - 6. miejsce). "Ona by tak chciała" jest także na czele listy Spotify Polska Top 50. Na następnych miejscach znalazły się kolejno wspomniane wyżej: "W piątki leżę w wannie", "Senorita" oraz "Rainman".

 
Więcej o: