Taylor Swift headlinerką Open'er Festival 2020 - to będzie jej pierwszy występ w Polsce

Taylor Swift została pierwszą headlinerką Open'er Festival 2020 w Gdyni. Amerykańska piosenkarka wystąpi w Polsce 3 lipca w ramach światowej trasy koncertowej.
Zobacz wideo

Koncert Taylor Swift na Open'erze będzie pierwszym jej występem w Polsce. Jedna z najbardziej popularnych piosenkarek na świecie wystąpi na scenie głównej festiwalu w piątek 3 lipca 2020 roku. Bilety na to wydarzenie są już dostępne na stronie organizatora.

Taylor Swift pierwszą artystką Open'er Festival 2020

Taylor Swift urodziła się w 1989 w miejscowości Reading w stanie Pensylwania. W wieku 14 lat napisała swoją pierwszą piosenkę i od razu podpisała kontrakt z wydawnictwem Big Machine Records. Jej debiutancki album nazwany "Taylor Swift" wydany został w 2006 roku i zajął piąte miejsce na liście Billboard 200. Na samym początku związana była z muzyką country, obecnie gra muzykę zaliczaną do pop i electropop.

 

Druga jej płyta, "Fearless", stała się najlepiej sprzedającym się albumem 2009 roku w Stanach Zjednoczonych, a krążek ten zapewnił jej aż cztery nagrody Grammy. W 2010 roku wydała trzecią płytę "Speak Now", a później także krążki "Red" (2012 rok) oraz "Reputation" (2017 rok). Dzięki sukcesowi tej ostatniej płyty Taylor Swift stała się pierwszym artystą, którego cztery albumy sprzedały się w zaledwie tydzień w nakładzie jednego miliona kopii w USA.

Taylor Swift ma na swoim koncie ponad 50 mln sprzedanych albumów oraz 150 mln sprzedanych singli. Dodatkowo została wyróżniona dziesięcioma nagrodami Grammy, jedną statuetką Emmy oraz dwudziestoma trzema statuetkami Billbard Music Awards. W sierpniu 2019 roku ukaże się jej siódma studyjna płyta zatytułowana "Lover", a światowa trasa koncertowa, która obejmie także Polskę, będzie związana z promocją tego albumu. Zapowiadają go obecnie trzy single - "Me!", "You Need To Calm Down" oraz "Lover". Płyta ta jest najczęściej kupowanym krążkiem tej artystki w przedsprzedaży. Tylko jednego dnia za pośrednictwem Apple Music zamówionych zostało 178 tysięcy kopii jej najnowszej płyty.

Open'er Festiwal 2020: w sprzedaży dostępne są już bilety Early Birds

Taylor Swifr wystąpi na Orange Main Stage w piątek 3 lipca. Open'er Festival odbędzie się w dniach od 1 do 4 lipca w Gdyni. Bilety na to wydarzenie są już dostępne w sprzedaży. Do 16 grudnia lub wyczerpania puli biletów sprzedawane są wejściówki Early Bird. Ceny biletów prezentują się następująco:

  • karnet 4 dni - 539 złotych
  • karnet 4 dni + pole namiotowe - 639 złotych
  • karnet weekendowy (piątek, sobota) - 419 złotych
  • karnet weekendowy (piątek, sobota) + pole namiotowe - 489 złotych
  • bilety jednodniowe - 299 złotych
Więcej o: