Premiera nowego teledysku Mroza "Aura". Wokalista wystąpił w nim w garniturze znanym z filmu "Miś"

Chociaż premiera płyty "Aura" Mroza ukazała się w kwietniu 2019 roku, to wokalista długo kazał czekać na premierę teledysku do tytułowego singla. Jak się okazało w nagraniu wystąpił w garniturze znanym widzom z filmu "Miś" Stanisława Barei.
Zobacz wideo

Premiera teledysku miała miejsce najpierw na stronach Radia RMF FM, później piosenkarz udostępnił "Aurę" także na swoim kanale na YouTube. W programie opowiedział też, dlatego w teledysku znajdujemy nawiązania do "Misia" Stanisława Barei

Nowy teledysk "Aura" Mroza: wokalista wystąpił w nim w garniturze z "Misia"

Jak się okazało, wokalista w nagraniach do teledysku wystąpił w garniturze, który używany był przez Stanisława Tyma do roli Ryszarda Ochódzkiego i Stanisława Palucha w filmie "Miś". Teledysk nagrywany był w Teatrze Ateneum, co według Mroza było dodatkowo ekscytujące.

Przyszedłem na plan teledysku do numeru "Aura". Nagle dostaje taki niebieski garnitur welurowy, taki materiałowy. I mówię, że z czymś mi się kojarzy. Stylista mówi, że to jest ten co miał Stanisław Tym w "Misiu". Nie mogłem w to uwierzyć! Jak go założyłem, spojrzałem do lustra, wygooglowałem go i mówię, że to jest to! Normalnie miałem ciarki! (...) Wspaniałe uczucie! Wszyscy kochamy film "Miś" i jeszcze stojąc na scenie w Teatrze Ateneum - to było coś wyjątkowego.

Mrozu to pseudonim artystyczny Łukasza Mroza, który wykonuje muzykę z pograniczu popu i R&B. Jest nie tylko wokalistą, ale też producentem muzycznym, autorem tekstów i kompozytorem (gra na pianinie i gitarze). Na swoim koncie ma nagrody Viva Comet Awards oraz dwie statuetki Eska Music Awards. W 2009 roku wydał swój debiutancki album "Miliony Monet", a później także "Vabank", "Rollercoaster", "Zew" i najnowszą "Aurę". Dwie z płyt (Rollercoaster i Zew) pokryły się kolejno platyną i złotem.

 
Więcej o: