Roztańczony Narodowy 2019. Kto wystąpi? Kiedy i gdzie odbędzie się to wydarzenie?

Roztańczony Narodowy to największa dyskoteka w Polsce. Już w najbliższą sobotę, 21 września, odbędzie się kolejna edycja tego wydarzenia. Kto zagra podczas tej imprezy? Ile kosztują bilety? Podpowiadamy
Zobacz wideo

Organizatorzy imprezy Roztańczony Narodowy zapewniają, że tegoroczna dyskoteka będzie wyjątkowa, bo jej uczestnicy będą bawić się wyłącznie przy polskich utworach. Kto zagra na tej imprezie? Wśród wykonawców, którzy uświetnią ją swoim występem będą m.in.: Zenek Martyniuk z zespołem Akcent, Michał Wiśniewski, Marcin Miller z zespołem Boys,Maryla Rodowicz, Ronnie Ferrari, Stachursky, Sławomir, Łobuzy, After Party, Extazy, Top Girls, News, Defis, Camasutra, Jorrgus, Miły Pan Gromee, Brave, Long & Junior, Dawid Kwiatkowski, Golec uOrkiestra, Cleo, Luka Rosi, Weekend, Daj To Głośniej, Dejw, Exaited, Borys LBD, D-Bomb.

Roztańczony Narodowy 2019. Gdzie kupić bilety? Ile kosztują?

Bilety na dyskotekę Roztańczony Narodowy można kupić na stronie ebilet.pl. Najtańsze bilety kosztowały 39 zł, ale już się wyprzedały. Wciąż jednak są w sprzedaży wejściówki w cenach od 89 zł do nawet 600 zł. W puli sprzedaży zostały już ostatnie bilety. Dzieci do piątego roku życia mogą wejść na imprezę za darmo.

Roztańczony Narodowy 2019 odbywa się oczywiście na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Na stadion będzie można wejść już o godzinie 17:30. 

Więcej o: