Dawid Podsiadło i Taco Hemingway na PGE Narodowym. Kiedy koncert? Czy można jeszcze kupić bilety?

Już 28 września na PGE Narodowym zagrają Dawid Podsiadło i Taco Hemingway. To wydarzenie historyczne, bo po raz pierwszy udało się polskim artystom wypełnić największą arenę w Polsce. Bilety na ten koncert wyprzedały się w pięć dni.
Zobacz wideo

W ciągu trzech godzin od startu sprzedaży biletów na koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya fani zakupili ponad 98 proc. dostępnych wejściówek. Sprzedaż biletów na to wydarzeni zakończyła się w zaledwie pięć dni, bo po prostu ich zabrakło. Do tej pory żaden krajowy artysta nie wyprzedał biletów na tym obiekcie.

Koncert Dawid Podsiadło i Taco Hemingway w Warszawie. Kiedy start?

O biletach na koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya można już tylko pomarzyć. Ceny wejściówek na to wydarzenie wahały się w granicach 49 - 399 zł. Koncert rozpocznie się o godzinie 19:00 w sobotę 28 września. Wciąż nie ma jednak szczegółowych informacji na temat tego, o której zostaną otwarte bramki.

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway wypuścili limitowaną linię ubrań

Z okazji sobotniego koncertu na PGE Narodowym Dawid Podsiadło i Taco Hemingway wypuścili do sprzedaży limitowanej kolekcji ubrań. Można je kupić za pośrednictwem strony eBilet.pl, a następnie odebrać na Stadionie Narodowym w dniu koncertu. Produkty te mogą kupić jedynie te osoby, które posiadają bilet na koncert - aby je nabyć, trzeba podać kod dostępowy do zakupu, który jest numerem zamówienia biletu. Do sprzedaży trafiły bluzy, koszulki, skarpetki oraz czapki.

Więcej o: