Celine Dion zagra dwa koncerty w Polsce! Gdzie i kiedy można kupić bilety?

Celine Dion ogłosiła, w których europejskich miastach odbędą się koncerty w ramach trasy The Courage World Tour. Jak się okazało kanadyjska wokalistka wystąpi na dwóch koncertach w Polsce. Sprzedaż biletów na to wydarzenie wystartuje już 4 października.
Zobacz wideo

The Courage World Tour będzie czternastą światową trasą koncertową Celine Dion, która będzie promowała jej najnowszą płytę "Courage". Premiera albumu zaplanowana jest na 15 listopada 2019 roku. 

Celine Dion w 2020 roku wystąpi na koncertach w Łodzi i Krakowie. Kiedy ruszy sprzedaż biletów?

Europejską trasę Celine Dion promuje nagraniem, w którym widać zwrot "do zobaczenia" napisany w kilku językach, w tym w języku polskim. W ramach The Courage World Tour piosenkarka wystąpi na dwóch koncertach. Pierwszy z nich odbędzie się 23 maja 2020 roku w Atlas Arenie w Łodzi, a drugi już 25 maja 2020 roku w TAURON Arenie w Krakowie.

 

Będą to pierwsze od 12 lat koncerty tej artystki w Polsce. W ramach światowej trasy Celine Dion odwiedzi niemal sto miast w Ameryce Północnej, Europie i na Bliskim Wschodzie. Koncerty będą promowały jej najnowszą płytę "Courage", która ukaże się sześć lat po ostatnim albumie. Organizatorem wydarzenia w Polsce jest agencja Prestige MJM. Za pośrednictwem tej strony 4 października (około godziny 10:00) ruszy regularna sprzedaż biletów. Przedsprzedaż rozpocznie się z kolei już dwa dni wcześniej.

 

Celine Dion swoją karierę muzyczną rozpoczęła w bardzo młodym wieku. Mając 18 lat miała już na swoim koncie ogromną liczbę nauk muzycznych. Podczas 35-letniej kariery sprzedała łącznie prawe 250 milionów albumów. Wśród najważniejszych nagród przyznanych piosenkarce należy wymienić pięć nagród Grammy, dwa Oscary, siedem nagród American Music Award czy 40 nagród Felixa. W zeszłym tygodniu udostępnione zostały trzy nowe utwory, które pojawią się na albumie "Courage". Są to "Lying Down", "Courage" i "Imperfections".

Więcej o: