Celine Dion zagra dwa koncerty w Polsce! Gdzie i kiedy można kupić bilety?

Celine Dion ogłosiła, w których europejskich miastach odbędą się koncerty w ramach trasy The Courage World Tour. Jak się okazało kanadyjska wokalistka wystąpi na dwóch koncertach w Polsce. Sprzedaż biletów na to wydarzenie wystartuje już 4 października.

The Courage World Tour będzie czternastą światową trasą koncertową Celine Dion, która będzie promowała jej najnowszą płytę "Courage". Premiera albumu zaplanowana jest na 15 listopada 2019 roku. 

Celine Dion w 2020 roku wystąpi na koncertach w Łodzi i Krakowie. Kiedy ruszy sprzedaż biletów?

Europejską trasę Celine Dion promuje nagraniem, w którym widać zwrot "do zobaczenia" napisany w kilku językach, w tym w języku polskim. W ramach The Courage World Tour piosenkarka wystąpi na dwóch koncertach. Pierwszy z nich odbędzie się 23 maja 2020 roku w Atlas Arenie w Łodzi, a drugi już 25 maja 2020 roku w TAURON Arenie w Krakowie.

 

Będą to pierwsze od 12 lat koncerty tej artystki w Polsce. W ramach światowej trasy Celine Dion odwiedzi niemal sto miast w Ameryce Północnej, Europie i na Bliskim Wschodzie. Koncerty będą promowały jej najnowszą płytę "Courage", która ukaże się sześć lat po ostatnim albumie. Organizatorem wydarzenia w Polsce jest agencja Prestige MJM. Za pośrednictwem tej strony 4 października (około godziny 10:00) ruszy regularna sprzedaż biletów. Przedsprzedaż rozpocznie się z kolei już dwa dni wcześniej.

 

Celine Dion swoją karierę muzyczną rozpoczęła w bardzo młodym wieku. Mając 18 lat miała już na swoim koncie ogromną liczbę nauk muzycznych. Podczas 35-letniej kariery sprzedała łącznie prawe 250 milionów albumów. Wśród najważniejszych nagród przyznanych piosenkarce należy wymienić pięć nagród Grammy, dwa Oscary, siedem nagród American Music Award czy 40 nagród Felixa. W zeszłym tygodniu udostępnione zostały trzy nowe utwory, które pojawią się na albumie "Courage". Są to "Lying Down", "Courage" i "Imperfections".

Więcej o:
Komentarze (3)
Celine Dion zagra dwa koncerty w Polsce! Gdzie i kiedy można kupić bilety?
Zaloguj się
 • gosc-km

  Oceniono 1 raz 1

  Ooo... już spłaciła długi w Vegas i ją wypuścili? ;-)

 • voyteko

  Oceniono 1 raz 1

  lubie jej musztarde...

 • mistermadmat

  Oceniono 2 razy 0

  możę sciepę zrobimy dla niej żeby nie śpiewała.. ..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX