System of a Down w 2020 roku wystąpi w Polsce: data, bilety, kiedy koncert?

System of a Down wystąpią w Polsce w ramach swojej europejskiej trasy koncertowej. Bilety dostępne będą w sprzedaży już czwartego października.
Zobacz wideo

System of a Down na swoim portalu społecznościowym udostępnili informację na temat przebiegu europejskiej trasy koncertowej w 2020 roku. Amerykańska grupa wystąpi m.in. w Holandii, Niemczech, na Węgrzech, w Szwajcarii, Szwecji oraz Polsce.

System of a Down wystąpi w czerwcu 2020 roku w Polsce. Niedługo ruszy sprzedaż biletów na to wydarzenie

Amerykańska grupa rockowa wystąpi 30 czerwca 2020 roku na koncercie w Krakowie. Na Tauron Arenie Kraków zespół ma supportować O.R.k.

 

Póki co podane są trzy terminy, kiedy prowadzona będzie sprzedaż biletów na koncerty System of a Down. W środę 2 października około godziny 10:00 ruszy przedsprzedaż Citi Handlowy. Potrwa ona do piątku 4 października do godziny 9:00. Dzień później, w czwartek, ruszy przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl. Przedsprzedaż trwać będzie od 3 października od godziny 10:00 do piątku 4 października do 9:00. Regularna sprzedaż zaplanowana jest na piątek 4 października od godziny 10:00 na stronach LiveNation.pl.

System of a Down działa od 1994 roku. Założony został przez muzyków pochodzenia ormiańskiego. W 2010 roku, po czterech latach przerwy, formacja wznowiła działalność. Obecny skład zespołu tworzą Serj Tankian (wokalista), Daron Malakian (gitara elektryczna). Shavo Odadjian (gitara basowa) oraz John Dolmayan (perkusja). Wcześniej System of a Down występowali na koncertach w Łodzi oraz Krakowie.

Więcej o: