Daria Zawiałow nagrała dwa nowe teledyski. Nakręcono je mastershotem

Daria Zawiałow zaprezentowała dwa nowe teledyski. Klipy do utworów "Hej, Hej!" i "Winter Is Coming" powstały we współpracy z Vevo.
Zobacz wideo

Nowe teledyski Darii Zawiałow do piosenek "Hej, Hej!" i "Winter Is Coming" zostały nakręcone tzw. mastershotem. Oznacza to, że klipy te są jednym długim ujęciem, które nie jest przerywane cięciem czy montażem.

Daria Zawiałow świętuje sukces "Hej, Hej!" to najczęściej grany utwór w polskich radiostacjach

Premiera teledysków do piosenek "Hej, Hej!" i "Winter Is Coming" zbiegła się w czasie z informacją, że pierwszy z tych utworów jest obecnie najczęściej granym utworem w polskich stacjach radiowych. Daria Zawiałow nie kryje, że bardzo się z tego cieszy. "Jest radość więc pozwolę sobie na AAAAAAAAA!" - napisała na Facebooku, dzieląc się z fanami informacją o tym, że wraz ze swoim zespołem nagrała akustyczną wersję utworu "Hej, Hej!".

"Hej, Hej!" i "Winter Is Coming" to piosenki, które znalazły się na drugim albumie studyjnym Darii Zawiałow, który nosi tytuł "Helsinki". Płyta ta miała swoją premierę 8 marca 2019. Sprzedała się już w ponad 15 000 egzemplarzach, tym samym zostając złotą płytą. W listopadzie artystka wyrusza w drugą trasę koncertową promującą ten album. Zagra m.in. Warszawie, Krakowie, Łodzi i Poznaniu.