Krzysztof Zalewski pokazał nowy teledysk do przeboju "Początek". Sam wszystko gra i śpiewa

Krzysztof Zalewski umieścił w sieci nowy teledysk do hitu "Początek" i to w dość zaskakującej wersji - sam tam wszystko tam gra i śpiewa.
Zobacz wideo

Krzysztof Zalewski to obecnie jeden z najpopularniejszych polskich muzyków i autor największych hitów ostatnich lat. Razem z Dawidem Podsiadło i Kortezem nagrał w 2018 roku przebój Męskiego Grania, popularny "Początek". I choć oryginał wykonują we trójkę, to Zalewski udowodnił, że jest w stanie wykonać go solo - dosłownie, bo wystąpił nawet bez wspierającego zespołu.

Krzysztof Zalewski nagrał nowy teledysk do hitu "Początek"

Krzysztof Zalewki nie tylko pisze teksty do piosnek i komponuje muzykę (to on jest autorem "Początku"). Jest też prawdziwym multiinstrumentalistą, co niewątpliwie udowodnił, grając cały koncert w wersji solo. To znaczy, że na scenie był jedynym muzykiem - sam wszystko śpiewał i grał na różnych instrumentach. Wiosną tego roku wystąpił w ten sposób na warszawskim Torwarze, gdzie właśnie nagrał nowy teledysk do "Początku". Jak sobie poradził bez Dawida i Korteza? Przekonajcie się sami:

 

Zalewski zagrał m.in. na gitarze elektrycznej, akustycznej, perkusji, ksylofonie czy basie. Przy okazji korzystał ze specjalnych programów do tworzenia muzycznych pętli, dzięki którym po nagraniu określonej sekwencji muzycznej np. na perkusji, może chwilę potem złapać się za bas czy gitarę. Fani byli zachwyceni. Pod filmem czytamy - "Jeśli ktoś potrzebuje dowodu na to jak dobrym muzykiem aktualnie Zalewski jest, no to wystarczy mu to pokazać".

Użytkownik 8282dudi pisze "Geniusz!", a pani Ewa "Niemożliwie zdolny". Hadesoffff z kolei się zastanawia - "Matko, jak on ogarnia to wszystko", zaś użytkowniczka Aguś podkreśla "Artysta przez duże A. Brak słów by określić jego talent". Iza Tosia trochę się śmieje - "Krzysztof Zalewski dla przyjaciół orkiestra", zaś zespół ForFame pokusił się o całą analizę:

Jest nadzieja na kawał dobrej muzy w naszym cieniutkim polskim showbiznesie. Krzysztof powinien reprezentować nasz kraj na wszystkich zagranicznych festiwalach. Nie dość, że wybitnie uzdolniony, to jeszcze charyzma wielkiej gwiazdy a do tego skromny człowiek. Objawienie muzyczne z nadzieją na kolejne lata

Jeśli chcecie zobaczyć, jak robi takie cuda na własne oczy, to macie szansę już w październiku - Zalewki rusza w trasę Solo Act. Zagra swoje przeboje i zaprezentuje nowe piosenki, które trafią na jego następną płytę - ta ma się ukazać już w przyszłym roku.

Krzysztof Zalewski, trasa Solo Act:

  • 30.10 - Kraków, ICE
  • 3.11 - Wrocław, Narodowe Forum Muzyki
  • 4.11 - Wrocław, Narodowe Forum Muzyki
  • 29.11 - Łódź, Wytwórnia
  • 11.12 - Gdańsk, Teatr Szekspirowski
  • 15.12 - Poznań, Pawilon 2 MTP
  • 21.12 - Katowice, NOSPR
Więcej o: