Koncert Celine Dion w Polsce - ceny biletów sięgają prawie trzech tys. złotych

Celine Dion wystąpi w Polsce w maju 2020 roku w ramach swojej trasy koncertowej The Courage World Tour. Chociaż otwarta sprzedaż biletów ruszy w piątek 4 października, to znane są już orientacyjne ceny wejściówek. W jakich cenach można kupić bilety na koncert kanadyjskiej piosenkarki?
Zobacz wideo

Celine Dion zaśpiewa na dwóch koncertach w Polsce. Pierwszy z nich odbędzie się 23 maja 2020 roku na Atlas Arenie w Łodzi. Następny zaplanowany jest na 25 maja w Krakowie (Tauron Arena). Organizatorem występów artystki w naszym kraju jest agencja Prestige MJM. Sprzedaż prowadzona będzie m.in. przez stronę eBilet.pl.

Znamy ceny biletów na koncerty Celine Dion w Polsce: ceny zaczynają się od 289 złotych, a kończą na 2989 złotych

Przedsprzedaż biletów, przeznaczona dla użytkowników Allegro Smart, już ruszyła i potrwa do 3 października do godziny 22:00. Do regularnej sprzedaży bilety trafią w piątek 4 października około godziny 10:00. Ceny biletów zaczynają się od 289 złotych na górne trybuny, a kończą się na 2989 złotych za pakiety VIP, które umożliwiają wejście do strefy premium znajdującej się najbliżej sceny. W niższych sektorach trybun za bilet trzeba zapłacić około 499 złotych, a bliżej płyty około 600 złotych. 

Więcej o: