Open'er Festival 2020. Thom Yorke z Radiohead wystąpi na koncercie w Gdyni

Thom Yorke to drugi artysta ogłoszony na kolejną edycję festiwalu Open'er w Gdyni. Brytyjski muzyk, znany z gry w zespole Radiohead, przyjedzie do Polski ze swoim solowym projektem.
Zobacz wideo

Do tej pory organizatorzy Open'er Festival ogłosili, że headlinerką przyszłorocznej edycji festiwalu jest piosenkarka Taylor Swift. Dziś podano kolejną gwiazdę, która pojawi się podczas jednego z najważniejszych wydarzeń muzycznych w Polsce.

Thom Yorke kolejną gwiazdą Open'er Festival 2020 w Gdyni

Thom Yorke wystąpi na scenie Open'er Festival już 1 lipca 2020 roku. Lider zespołu Radiohead zaprezentuje swój solowy album i projekt "Tomorrow's Modern Boxes" oraz najnowszą produkcję "Anima".

Thom Yorke, a właściwie Thomas Edward Yorke, to brytyjski wokalista i lider zespołu Radiohead. Muzyk poza pracą w zespole kontynuuje też solowe projekty, wśród których wymienia się między innymi albumy "The Eraser" z 2006 roku, "Tomorrow's Modern Boxes" z 2014 roku oraz najnowszy projekt "Anima" z 2019 roku. Yorke wielokrotnie współpracował też z innymi artystami takimi jak Bjork, PJ Harvey, Burial czy Tom Jones.

Thom Yorke kojarzony jest głównie z muzyką alternatywną, chociaż jego solowe projekty wyróżniają się silnymi wpływami muzyki elektronicznej. W drugim albumie "Tomorrow's Modern Boxes" znajdują się utwory łączące wokal Yorka, muzykę fortepianową i elektroniczne bity. W ciągu pierwszych sześciu dni sprzedanych zostało ponad milion egzemplarzy tej płyty. Najnowsza solowa płyta muzyka to "Anima" wydana 27 czerwca 2019 roku i została rewelacyjnie przyjęta przez krytyków. Dzięki temu po raz pierwszy płyta Yorke'a pojawiła się na pierwszym miejscu notowania "Billboard" w kategorii albumów Dance/Electronic.

Open'er Festival 2020 - ceny biletów "Early Bird"

Bilety na Open'er Festival 2020 dostępne są w sprzedaży na stronach altersklep.pl lub ebilet.pl. Obecnie można kupić tzw. wejściówki "Early Bird", których ceny prezentują się następująco:

  • Karnet na 4 Dni - 539zł
  • Karnet na 4 dni + pole namiotowe- 639zł
  • Karnet weekendowy (piątek, sobota) - 419zł
  • Karnet weekendowy (piątek, sobota) + pole namiotowe - 489zł
  • Bilety jednodniowe - 299zł
Więcej o: