Lenny Kravitz przyjedzie do Polski. Muzyk zapowiedział kolejną trasę koncertową

Lenny Kravitz ponownie zawita w Polsce już w przyszłym roku i zapewni nam gorące muzycznie lato. Legendarny rockman wystąpi w czerwcu w Gliwicach w ramach trasy "Here to Love" Tour 2020.
Zobacz wideo

Lenny Kravitz w tym roku pojawił się w maju i zagrał w Łodzi. Tak mu się spodobało, że ponownie wystąpi w Polsce 15 czerwca 2020 roku. Autor przebojów takich jak "Are you gonna go my way", "I belong to you" czy "Fly Away" zagra w Arenie Gliwice. Bilety na to wydarzenie będzie można kupić już w piątek 18 października od godziny 10.00 rano na stronie LiveNation.pl.

Lenny Kravitz do tej pory sprzedał na całym świecie ponad 40 milionów płyt i nagrał 11 studyjnych albumów. Jest mulitinstrumentalistą, kompozytporem, wokalistą i aktorem. Zdobył do tej pory cztery nagrody Grammy i pobił rekord w liczbie zdobytych wyróżnień w kategorii "Best Male Rock Vocal Performance".

Muzyk w przyszłym roku będzie w naszym kraju pormować najnowszy album "Rise Vibration". Zawita także do innych europejskich miast, w tym do Berlina, Kijowa, Bratysławy czy Pragi.

Więcej o: