Carlos Santana zagra w Krakowie! Już wkrótce ruszy sprzedaż biletów

17 marca 2020 roku w krakowskiej Taurn Arenie zagra Carlos Santana. Wirtuoz gitary odwiedzi Polskę podczas wiosennej trasy "Miraculous 2020", podczas której będzie świętował 50-lecie albumu "Abraxas"
Zobacz wideo

Trasa koncertowa "Miraculous 2020", podczas której Carlos Santana odwiedzi kilka europejskich krajów, rozpocznie się 14 marca 2020 roku. Kraków będzie trzecim miastem, w którym zagra. Artysta wystąpi także na scenach we Włoszech, Szwajcarii, Węgrzech, Austrii, Niemczech, Belgii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Norwegii, Szwecji i Finlandii. Rok 2020 jest dla Carlosa Santany okazją do świętowania 50. rocznicy wydania albumu "Abraxas".

Koncert Carlosa Santany w Krakowie. Przedsprzedaż biletów rusza w tym tygodniu

Koncert Carlosa Santany w Krakowie odbędzie się we wtorek 17 marca. Przedsprzedaż Citi Handlowy rozpocznie się we wtorek 29 października o godzinie 12, a przedsprzedaż Ticketmaster - w środę 30 października o godzinie 10. Bilety w regularnej sprzedaży dostępne będą od czwartku 31 października od godz. 10 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl.

"Artysta wraz z zespołem zagra najpopularniejsze utwory z pięćdziesięcioletniej kariery muzycznej, poczynając od pamiętnego Woodstocku w 1969 roku, po Supernatural i nie tylko. (...) podczas Miraculous 2020 World Tour zaprezentuje również – jak sam to nazywa: 'hymny nowego jutra'" - zapowiadają organizatorzy wydarzenia.

Więcej o: