Sting z koncertem w Warszawie w 2020 roku: niedługo ruszy sprzedaż biletów na trasę "My Songs"

Live Nation oraz Cherrytree Management ogłaszają kolejny koncert Stinga w ramach trasy koncertowej "My Songs". Wokalista wystąpi w Warszawie 25 lipca 2020 roku. Bilety do ogólnej sprzedaży trafią już w czwartek.
Zobacz wideo

Dobrze sprzedająca się trasa koncertowa "My Songs" zmobilizowały organizatorów oraz samego wokalistę do wydłużenia do 2020 roku występów Stinga. Dzięki temu Sting pojawi się w Polsce nie tylko w Krakowie, ale też w Warszawie. Niedługo ruszy też ogólna sprzedaż biletów na to wydarzenie.

Sting z koncertem w Warszawie w ramach trasy "My Songs"

Pierwszy koncert Stinga w ramach trasy "My Songs" odbędzie się w sobotę 2 listopada w Krakowie. Bilety na to wydarzenie zostały już wyprzedane, jednak dzięki wydłużeniu trasy koncertowej polscy widzowie zobaczą wokalistę na kolejnym koncercie. Odbędzie się on 25 lipca na stadionie PGE Narodowym w Warszawie

Członkowie fan clubu Stinga od poniedziałku 28 października od godziny 12:00 do środy 30 października do godziny 17:00 mogą kupić bilety na to wydarzenie za pośrednictwem strony www.sting.com. Przedsprzedaż City Handlowy rozpocznie się 29 października o godzinie 10:00 i potrwa do 31 października do 9:00. Przedsprzedaż Ticketmaster zacznie się 30 października o 10:00 i potrwa do następnego dnia do godziny 9:00. Sprzedaż ogólna wystartuje w czwartek 31 października o godzinie 10:00. Bilety będzie można kupić na stronach ticketmaster.pl oraz livenation.pl.

Podczas koncertu w ramach trasy "My Songs" widzowie usłyszą najbardziej popularne utwory wokalisty. Na trackliście Stinga znajdują się m.in. takie przeboje jak "Shape Of My Heart", "Every Breath You Take", "Fields of Gold", "Roxanne" czy "Message In A Bottle". Sting występuje razem z zespołem w składzie: Dominic Miller (gitara), Josh Freese (perkusja), Rufus Miller (gitara), Kevon Webster (keyboard), Shane Sager (harmonijka) oraz Melissa Musique i Gene Noble (chórki).

Więcej o: