Zespół Kiss przedłuża pożegnalną trasę. Muzycy znów odwiedzą Polskę! [MIEJSCE, DATA, BILETY]

Muzycy z zespołu Kiss postanowili, że przedłużą swoją pożegnalną trasę "End of the Road". Grupa Paula Stanleya i Gene'a Simmonsa wróci do Polski już w lipcu 2020 roku!

We wrześniu 2018 r. grupa Kiss ogłosiła, że kończy swoją przygodę z występami na scenie i rusza w pożegnalną trasę. W czasie jej trwania muzycy z zespołu Kiss odwiedzili Polskę po raz pierwszy, i jak się wydawało, po raz ostatni. Plany uległy jednak zmianie, a trasa "End of the Road" - wydłużeniu. Amerykańscy rockmeni zdecydowali, że zagrają kilka dodatkowych koncertów, z których cześć odbędzie się w Europie.

>>> "Titanic" nie miał prawa się udać. Nawet Celine Dion nie chciała śpiewać swojego hitu

Zobacz wideo

Kiss wraca do Polski. Koncert w Gliwicach już 15 lipca 2020 roku

Z zapowiedzi wynika, że Kiss wróci do Polski 15 lipca 2020 roku. Muzycy zagrają koncert w Arenie Gliwice. Wciąż nie wiadomo jednak, ile będą kosztować bilety i kiedy trafią do sprzedaży.

Oto lista miast, w których zagra zespół Kiss podczas planowanej na 2020 roku trasy "End of the Road":

  • Francja, Paryż
  • Download Festival, Wielka Brytania
  • Niemcy, Dortmund
  • Niemcy, Hamburg
  • Dania, Kopenhaga
  • Norwegia, Sandnes
  • Szwecja, Gothenburg
  • Szwecja, Stockholm
  • Finlandia, Helsinki
  • Litwa, Kaunas
  • Czechy, Praga
  • Hiszpania, Barcelona
  • Hiszpania, Madryt
  • Portugalia, Lisbona
  • Niemcy, Frankfurt
  • Niemcy, Stuttgart
  • Włochy, Werona
  • Polska, Gliwice
  • Węgry, Budapeszt
  • Bułgaria, Sofia
  • Szwajcaria, Genewa
Więcej o: