Noel Gallagher wolałby, żeby jego bratem zamiast Liama był Boris Johnson

U braci Gallagherów wszystko po staremu. Choć niedawno zapaliło się światełko nadziei na zgodę wojujących założycieli zespołu Oasis, panowie nie pozostawiają złudzeń. Tym razem Noel Gallagher stwierdził, że chętnie wymieniłby Liama na premiera Wielkiej Brytanii, Borisa Johnsona.
Zobacz wideo

28 sierpnia 2009 roku świat fanów grupy Oasis zatrząsł się w posadach. Tego dnia, po burzliwej kłótni z bratem, zespół opuścił Noel Gallagher. Od tamtej pory fani wierzą, że bracia Liam i Noel będą jeszcze w stanie zapomnieć o niesnaskach i powrócą na scenę, jednak wszelkie pogłoski na ten temat szybko dementuje jedna albo druga strona. Szczególnie nieugięty jest Noel Gallagher - muzyk ostatnio oznajmił, że znalazł sobie lepszego kandydata na brata.

Zobacz też: Równo 10 lat po rozpadzie Oasis Liam Gallagher otwiera stare rany. Robi to nową piosenką skierowaną do brata >>

Noel Gallagher ma zastępcę dla brata, Liama. "Lepiej mówi po angielsku"

W rozmowie z brytyjską gazetą The Daily Star Noel Gallagher stwierdził, że wolałby, żeby zamiast Liama Gallaghera więzy krwi łączyły go z urzędującym obecnie premierem Wielkiej Brytanii, Borisem Johnsonem. Polityk, który od lat jest bohaterem licznych kontrowersji, został wybrany przez Gallaghera nie bez powodu. Jak stwierdził artysta:

Powiedziałbym, że Boris jest zabawniejszy. No i o niebo lepiej posługuje się angielskim.

O dziwo, Noel Gallagher miał do powiedzenia coś miłego także o Liamie:

Jest przystojniejszy niż Boris.

Frontman zespołu Noel Gallagher's Flying Birds doszedł jednak do wniosku, że "pewnie i tak z żadnym z nich by się nie dogadał".

Bracia Gallagher, poza regularnym wymienianiem się "uprzejmościami" w mediach, nie rozmawiają ze sobą prywatnie od zakończenia działalności Oasis. Noel twierdzi, że Liam przesadził w momencie, w którym obraził jego żonę, Sarę McDonald, i dodaje, że jedyna szansa na to, że gdzieś się spotkają, pojawi się najprawdopodobniej "przy okazji jakiegoś wesela".

Cóż - rodziny się nie wybiera, a sam Noel Gallagher przyznał, że cały spór potrafi być naprawdę męczący. Czy Noel i Liam zmęczą się kiedyś na tyle, żeby jednak podać sobie ręce? Fanom Oasis pozostaje nadal czekać i cieszyć się wspomnieniami. Przypomnijmy, że zespół wydał siedem albumów studyjnych i wylansował takie przeboje jak "Wonderwall", "Champagne Supernova" czy "Don't Look Back in Anger".

Więcej o: