Małgorzata Ostrowska prezentuje teledysk do utworu "Ziemia w ogniu"

"Ziemia w ogniu" to singiel promujący pierwszy od 12 lat studyjny album Małgorzaty Ostrowskiej zatytułowany "Na świecie nie ma pustych miejsc".
 

- Nie jest to najbardziej reprezentatywny utwór z tej płyty, ale zdecydowanie najbardziej energetyczny. Na koncertach jest przyjmowany przez publiczność entuzjastycznie, więc mam nadzieję, że radia też go przyjmą z dużą życzliwością - mówi artystka. Do piosenki powstał klip, którego reżyserem jest Pascal Pawliszewski.

- Bardzo spodobała mi się ta wizja Pascala. Nie jestem postacią jednowymiarową i ten klip też o tym opowiada. Poza tym zachwycił mnie fakt, że oprócz bardzo oryginalnych postaci na planie pojawił się zestaw niezwykłych zwierząt - koń, puchacz, wąż, tarantula oraz przepiękny owczarek szwajcarski. Bezpośredni kontakt odpuściłam sobie tylko z pająkiem - wspomina wokalistka.

Album "Na świecie nie ma pustych miejsc" ukaże się 15 listopada. Zawiera 13 premierowych utworów oraz jako bonus - utwór "Szpilki". Niespodzianką jest fakt, że płyta będzie dostępna z dwiema okładkami do wyboru.

Słowa utworu napisała Małgorzata Ostrowska, a muzykę napisał Maciej Muraszko.

Album ukaże się 15 listopada nakładem Rock House Entertainment i Agora Muzyka.

Zobacz wideo
Więcej o: