Dawid Podsiadło prezentuje akustyczny teledysk do "Trójkątów i kwadratów"

Dawid Podsiadło pokazał teledysk do nowej wersji przeboju "Trójkąty i kwadraty". To był pierwszy singiel z jego debiutanckiej płyty wydanej w 2013 roku.
 

"Trójkąty i kwadraty" były pierwszym singlem w karierze artysty, zwiastującym jego debiutancki album "Comfort and Happiness", wydany w 2013 roku.

Dawid Podsiadło nagrywał w Tatrach

Nowa wersja piosenki została nagrana na żywo, podczas sesji akustycznej w Tartach. Utwory w aranżacjach akustycznych promują wyprzedaną trasę "Leśna muzyka", w którą Podsiadło rusza już w styczniu 2020 roku, oraz reedycję Diamentowej płyty (wydanej także na WINYLU) "Małomiasteczkowy", o tytule "Re: Małomiasteczkowy".

Nadchodząca trasa "Leśna muzyka" będzie pierwszą akustyczną w karierze Dawida Podsiadło. Artysta wraz z rozbudowanym zespołem przygotował specjalne aranżacje swoich piosenek. Dbanie o planetę jest dla niego ważnym i istotnym zagadnieniem, i w trakcie tej właśnie trasy planuje zachęcać fanów do działań mających na celu szerzenie świadomości ekologicznej.

Podczas trasy fani usłyszą przeboje Dawida w nowych wersjach, a tu wielbiciele muzyki klubowej bawią się do swoich ulubionych hitów w zupełnie nieoczywistych okolicznościach:

Akustyczna wersja "Trójkątów i kwadratów" znajdzie się na płycie "Re: Małomiasteczkowy", zawierającej utwory z podstawowej wersji płyty, dodatkowe akustyczne wersje czterech piosenek oraz remiksy. Premiera planowana jest na 29 listopada 2019 roku.

Więcej o:
Komentarze (10)
Dawid Podsiadło prezentuje akustyczny teledysk do "Trójkątów i kwadratów"
Zaloguj się
 • fotd

  Oceniono 3 razy 3

  dlaczego on tak marudzi ?

 • zebrzec

  Oceniono 3 razy 3

  k.. mać, maniera dupnego jęku

 • ax-les-thermes

  Oceniono 3 razy 1

  Z kitem i podkarpackim przytupem.

 • prawdziwy_ananas

  Oceniono 2 razy 0

  Kuriozalne, że w/w informacja znalazła sobie miejsce w dziale "kultura".

 • cezar85

  Oceniono 4 razy 0

  intro nie mogłoby być dłuższe?

  no i dajcie mu jakąś kawę.... albo kreskę

 • wesslingharald

  Oceniono 5 razy -1

  Dłuuuugie... 4:39 ... nuuuudy. Jajo można znieść. :(

 • czemublokujecie_mikonto

  Oceniono 14 razy -4

  Czy ktokolwiek mógłby mi wytłumaczyć, z kim śpi ten wyjec, że go tak namiętnie promują na siłę wszędzie, w różnych radiach i stacjach telewizyjnych? dlaczego w ogle puszczają takich Podsiadłych czy Mozilów? Przecież tego się nie da słuchać w ogóle!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX