Harry Styles ogłasza pierwszy koncert w Polsce w ramach nowej trasy koncertowej. Zagra u nas w maju

Harry Styles ogłasza na 2020 rok trasę koncertową "Love On Tour", która będzie promować jego nadchodzący album "Fine Line". Wokalista wystąpi także w Polsce - 10 maja przyszłego roku zagra w TAURON Arenie Kraków.
Zobacz wideo

Trasa rozpocznie się w kwietniu w Wielkiej Brytanii, a następnie Styles przyjedzie do innych krajów w Europie i w Ameryce Północnej. Zakończy trasę koncertem w Meksyku w październiku. 

Pełna lista dat znajduje się poniżej. Daty koncertów w Południowej Ameryce zostaną ogłoszone wkrótce. Natomiast Azja, Australia i inne zostaną ogłoszone w 2020 roku.

Harry Styles w Polsce - kto supportem?

Jako support w Europie wystąpi wschodząca gwiazda popu - King Princess (15 kwietnia – 31 maja), w Stanach Zjednoczonych oraz Kanadzie - piosenkarka i autorka tekstów Jenny Lewis (26 czerwca – 5 września), a w Meksyku jamajska piosenkarka reggae Koffee (29 września – 3 października).

 

Długo wyczekiwany album artysty "Fine Line" będzie miał premierę 13 grudnia. Album dostępny jest już w przedsprzedaży. Nowy materiał artysty będzie dostępny w trzech wariantach: na CD, winylu oraz w wersji specjalnej, zawierającej 32-stronicową książeczkę z ekskluzywnymi zdjęciami zrobionymi w czasie powstawania płyty. Na albumie znajdzie się 12 nowych utworów, w tym najnowszy singiel Lights Up, który ma na swoim koncie ponad 100 milionów wyświetleń i transmisji wideo na całym świecie.

Ogólna sprzedaż biletów na wszystkie koncerty startuje w piątek 22 listopada. Na koncert w Polsce -  o 10.00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl. Dolar z każdego biletu zostanie przeznaczony na lokalne organizacje charytatywne. 

Więcej o: