Celine Dion wraca z nowa płytą. Album "Courage" trafił do sprzedaży

15 listopada do sprzedaży trafiła nowa płyta Celine Dion pt. "Courage". Kanadyjska diwa będzie promować ten album podczas trasy koncertowej w 2020 roku, podczas której odwiedzi także Polskę.

Album "Courage" pierwszym od sześciu lat albumem Celine Dion, który nagrała w języku angielskim. Pochodząca z kanady 51-letnia artystka pokazała na nim swoje odmienione oblicze. Na płycie znalazły się zarówno klasyczne ballady, jak i nowoczesne utwory stworzone we współpracy z takimi artystami jak Sia, David Guetta, LP czy Steve Aoki.

Zobacz wideo

Nowa płyta Celine Dion trafiła do sklepów. W maju 2020 roku dwa koncerty artystki w Polsce

Jeszcze przed premierą płyty Celine Dion wypuściła trzy teledyski do utworów z tego albumu. Mowa o piosenkach "Flying On My Own", "Imperfections" oraz "Courage". Na płycie znajduje się w sumie 16 utworów, a w wersji rozszerzonej - 20. Wszystkie te utwory trafiły już na YouTube, Spotify i inne platformy streamingowe. 

 

Celine Dion będzie promować swój nowy album podczas trasy koncertowej w 2020 roku. Artystka odwiedzi m.in. Polskę. Wystąpi w Łodzi (23 maja, Atlas Arena) i Krakowie (25 maja, Tauron Arena).

Więcej o: