Open'er Festival 2020: Twenty One Pilots wystąpią na koncercie w Gdyni

Amerykański zespół Twenty One Pilots został zaproszony jako jedna z gwiazd przyszłorocznej edycji Open'er Festival. Grupa wystąpi na Main Stage w Gdyni w czwartek 2 lipca.
Zobacz wideo

Organizatorzy Open'er Festival co jakiś czas informują o kolejnych gwiazdach, które pojawią się w 2020 roku podczas koncertów w Gdyni. Do tej pory potwierdzono udział takich gwiazd jak Taylor Swift, ASAP Rocky czy Thom Yorke.

Twenty One Pilots zagrają na Open'er Festival w 2020 roku

Do tego składu dołącza teraz cieszący się coraz większą popularnością amerykański zespół Twenty One Pilots. Grupa ta wystąpi podczas koncertu zaplanowanego na 2 lipca 2020 roku.

 

Twenty One Pilots to zespół założony w Ohio. Wykonują oni muzykę z pogranicza punka, rocka, elektroniki i hip-hopu. Od 2011 roku zespół tworzą Tyler Joseph i Josh Dun. Mają na swoim koncie łącznie pięć albumów studyjnych, w tym bijącą rekordy "Blurryface" z 2015 roku. Płyta sprzedana została w milionach egzemplarzy na całym świecie. Dodatkowo grupa nagrodzona została statuetką Grammy za utwór "Stressed Out" pochodzącą z tego krążka. Ostatnia płyta Twenty One Pilots - "Trench", ukazała się pod koniec 2018 roku.

Open'er Festival 2020 - ceny biletów Early Bird

Open'er Festival 2020 odbędzie się w Gdyni w dniach od 1 do 4 lipca. Do 16 grudnia lub do wyczerpania puli można kupić wejściówki Early Bird.

  • bilety jednodniowe - 299 złotych
  • karnet weekendowy (piątek, sobota) - 419 złotych
  • karnet weekendowy (piątek, sobota) + pole namiotowe - 489 złotych
  • karnet 4 dni - 539 złotych
  • karnet 4 dni + pole namiotowe - 639 złotych
Więcej o: