Sebastian Fabijański nie tylko gra w "Psach 3". On i O.S.T.R. razem rapują, żeby wypromować film

Aktor Sebastian Fabijański i jeden z najpopularniejszych polskich raperów O.S.T.R. nagrali razem singiel "Psy. W imię zasad". Piosenka dostępna jest już na platformach streamingowych, a premiera filmu odbędzie się 17 stycznia.
Zobacz wideo

Sebastian Fabijański nie tylko zagrał w nowych "Psach", ale przy okazji nagrał też do filmu piosenkę. Singiel "Psy. W imię zasad" to oficjalnie początek jego kariery muzycznej. Sebastian Fabijański zapowiedział już swój solowy album na pierwszą połowę 2020 roku. Wystąpił w duecie z O.S.T.R., który jest muzykiem nietuzinkowym. Do tej pory stworzył 22 albumy muzyczne. Jest nie tylko raperem, ale także producentem i multiinstrumentalistą. Ma w dorobku m.in. pięć platynowych płyt, a także takie potrójnie i podwójnie platynowe, czy też cztery Fryderyki.

Fabijański i O.S.T.R. razem rapują "Psy.W imię zasad"

O.S.T.R. zgodził nagrać się piosenkę do "Psów", bo wychował się na tym filmie. Zdradził:

Wychowałem się na tekstach Franza Maurera. "Psy" to zdecydowanie najważniejszy polski film mojego dorastania. Bez niego mój styl i twórczość w jakimś tam stopniu byłyby pewnie inne. Cieszę się, że przy kolejnej odsłonie "Psów" mogę być już obecny nie tylko jako wierny widz.

Sebastian Fabijański jako debiutant na rynku muzycznym nie ukrywa, że taka kolaboracja to dla niego coś wyjątkowego:

To najważniejszy jak dotąd projekt w moim życiu - bo na tym bicie jestem ja. W filmach się zasłaniam rolą. Tu się odsłaniam. Jest to początek mojej drogi muzycznej. Zacząłem ją z O.S.T.R., który wraz z ekipą pomaga mi przy nagraniu mojej płyty. Jestem mu za to cholernie wdzięczny, a także za to, że mnie przygarnął i mi zaufał.

Ich wspólne dzieło dostępne jest na platformach streamingowych Spotify i Tidal. Oto jak brzmi:

"Psy 3. W imię zasad". Obsada i fabuła 

W najnowszym filmie Władysława Pasikowskiego w swoich legendarnych rolach powrócili Bogusław Linda jako Franz Maurer, Cezary Pazura jako Waldek "Nowy" Morawiec, Artur Żmijewski jako Radosław Wolf i Edward Linde-Lubaszenko jako Kapitan Stopczyk. Do sfory kultowych "Psów" dołączyli poza Sebastianem Fabijańskim - Marcin Dorociński, Jan Frycz, Mirosław Baka, Tomasz Schuchardt, Arkadiusz Jakubik i wielu innych.

Film na podstawie własnego scenariusza reżyseruje Władysław Pasikowski. A czego możemy się spodziewać po fabule najnowszej odsłony "Psów"? "Po latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i "Nowego". Ich spotkanie zmieni wszystko" - piszą twórcy.

Więcej o: