Akcja "Warszawa śpiewa Last Christmas". Hit zespołu Wham! ma już 35 lat

Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia, a wraz z nimi sezon na świąteczne hity. Jednym z najpopularniejszych bożonarodzeniowych utworów jest "Last Christmas" zespołu Wham!, który obchodzi w tym roku 35. urodziny. Z tej okazji warszawiacy zaśpiewają tę piosenkę przed hotelem Bristol.

W sobotę 7 grudnia ulice Warszawy rozświetli świąteczna iluminacja. Na Krakowskim Przedmieściu, Starym Mieście i Podzamczu mieszkańców i turystów cieszyć będą piękne ozdoby świetlne oraz liczne atrakcje. Jedną z nich będzie wydarzenie "Warszawa śpiewa Last Christmas".

>>> Emilia Clarke śpiewa "Last Christmas" w zwiastunie nowego filmu na święta

Zobacz wideo

"Warszawa śpiewa Last Christmas". Świąteczny hit rozbrzmiewa w radiu od 35 lat

7 grudnia o godzinie 17 przed Hotelem Bristol na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie odbędzie się wspólne śpiewanie świątecznego hitu pt. "Last Christmas". To wydarzenie otwarte, w którym może wziąć udział każdy.

"Zabierzmy kolegów, znajomych, przyjaciół i rodzinę i razem stwórzmy taką wersję Last Christmas, jakiej świat jeszcze nie słyszał – zaśpiewaną głosami kilkuset warszawiaków!" - zachęcają organizatorzy wydarzenia, podkreślając, że kultowy utwór grupy Wham! obchodzi w tym roku swoje 35. urodziny. Piosenka ta miała swoją premierę 3 grudnia 1984 roku.

Akcja "Warszawa śpiewa Last Christmas" poprzedzi koncert chóru Sienna Gospel, który następnie wystąpi z zimowym repertuarem. Wydarzenie organizuje Sony Music Poland we współpracy ze Stołeczną Estradą i serwisem Tidal. 

Więcej o: