Orange Warsaw Festival 2020. Camila Cabello pierwszą headlinerką festiwalu

Organizator warszawskiego festiwalu kazał nam długo czekać na zapowiedzi dotyczące gwiazd biorących udział w przyszłorocznych koncertach. Jak się okazuje pierwszą gwiazdą Orange Warsaw Festival 2020 jest Camila Cabello.
Zobacz wideo

Dodatkowo organizator podał w jakich terminach odbędą się koncerty. Warszawski festiwal odbędzie się w dniach 5-6 czerwca 2020 roku. Zgodnie z tradycją występy zorganizowane zostaną na terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec.

Camila Cabello pierwszą gwiazdą Orange Warsaw Festival 2020

Poza tym przedstawiono, że pierwszą headlinerką imprezy jest Camila Cabello. Artystka pojawi się na scenie Orange Warsaw Festival 2020 w piątek 5 czerwca. Będzie to jej pierwszy koncert w Polsce.

Camila Cabello rozpoczynała swoją karierę muzyczną jako jedna z wokalistek girlsbandu Fifth Harmony. Później jednak kubańska piosenkarka zdecydowała się na solową karierę, co jak się okazało było dla niej dobrym rozwiązaniem. Cabello wydala swój pierwszy album "Camila" na początku 2018 roku. W Polsce zyskał on status platynowej płyty. Do największych hitów artystki należą takie utwory jak "Havana", "Never Be The Same" czy "Crying in the Club". Pierwszy z wymienionych utworów był numerem jeden list przebojów w aż 80 krajach.

Od czerwca tego roku singiel "Senorita", który wykonuje razem z Shawnem Mendesem, podbija listy przebojów na całym świecie. Według rankingu Spotify na 2019 rok Camila Cabello jest czwartą najczęściej słuchaną wokalistką na świecie. Dodatkowo jej piosenka "Senorita" była najczęściej odtwarzanym utworem przez wszystkich użytkowników Spotify na świecie. 

6 grudnia premierę miał drugi album Camili Cabello zatytułowany "Romance". -  Te piosenki to dosłownie historia ostatnich kilku lat mojego życia. Wiedziałam od dawna, że chcę, żeby mój album nazywał się Romance. To album o zakochaniu - wyznała wokalistka. Na płycie znajdują się takie utwory jak  "Liar", "Shameless" czy "Living Proof".

Orange Warsaw Festival 2020 - ceny biletów

Drugą gwiazdą warszawskiego festiwalu będzie amerykański raper Tyler, The Creator. Organizator poinformował też o cenach biletów Early Bird (obowiązują do 19 grudnia lub wyczerpania zapasów), które prezentują się następująco:

  • bilet jednodniowy - 279 zł
  • bilet jednodniowy dla osób niepełnosprawnych - 279 zł
  • bilet jednodniowy z 15% rabatem dla Klientów Orange - 238 zł
  • bilet jednodniowy VIP - 609 zł
  • karnet 2 dni - 419 zł
  • karnet 2 dni dla osób niepełnosprawnych - 419 zł
  • karnet 2 dni z 15% rabatem dla Klientów Orange - 357 zł
  • karnet 2 dni N (dla osób z niepełnosprawnością) z 15% rabatem dla klientów Orange - 357 zł
  • karnet 2 dni VIP  - 999 zł
Więcej o: