Guns N' Roses wystąpią w Warszawie w 2020 r. - bilety już niedługo w sprzedaży

Zespół Guns N' Roses ogłosił daty koncertów na 2020 rok. Okazuje się, że w ramach trasy amerykański zespół zagra także w Warszawie.
Zobacz wideo

Światowa trasa Guns N' Roses rozpocznie się 20 maja 2020 roku w Lizbonie w Passeio Maritimo De Alges. Później koncerty przeniosą się do innych europejskich krajów, w tym w także do Polski. Po raz kolejny amerykańska grupa odwiedzi nasz kraj - tym razem artyści zagrają na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Guns N' Roses 17 czerwca 2020 roku wystąpią w Warszawie

Guns N' Roses zagrają w Europie po raz trzeci, od rozpoczętej w 2016 roku trasy koncertowej "Not In This Lifetime". W trakcie 160 występów na całym świecie zespół zagrał swoje najbardziej popularne utwory, których wysłuchało na żywo ponad 5,5 mln fanów. Trasa ta została okrzyknięta trzecią najbardziej dochodową trasą koncertową wszech czasów.

 

Poprzedni koncert Guns N' Roses w Polsce odbył się 9 lipca 2018 roku na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Amerykański zespół zagrał wtedy ponad 30 utworów. Cały występ trwał aż 3,5 godziny.

Guns N' Roses w Warszawie - niedługo ruszy sprzedaż biletów

Jako pierwsi dostęp do biletów będą mieli członkowie Fan Club Nightrain. Informacje na ten temat dostępne są tylko dla zalogowanych posiadaczy konta członkowskiego.

Przedsprzedaż Citi Handlowy rozpocznie się w poniedziałek 16 grudnia o godzinie 10:00 i potrwa do 18 grudnia do godziny 9:00. Przedsprzedaż Ticketmaster zacznie się we wtorek 17 grudnia o 10:00 i potrwa do 18 grudnia do 10:00. Ogólna sprzedaż biletów startuje w środę 18 grudnia o godzinie 10:00 na stronach LiveNation i Ticketmaster.

Więcej o: