Dawid Podsiadło ogłasza dwa koncerty: "małostadionowa" trasa we Wrocławiu i Gdańsku

Dawid Podsiadło, po wspólnym koncercie z Taco Hemingwayem na Stadionie Narodowym w Warszawie, postanowił ruszyć na podbój innych aren. Artysta ogłosił dwa duże koncerty, które odbędą się na stadionach we Wrocławiu i w Gdańsku.
Zobacz wideo

Dawid Podsiadło dzień wcześniej zapowiedział ogłoszenie dużego wydarzenia. Zaskoczeniem jest jednak to, że artysta chce zagrać dwa koncerty na dużych stadionach w Gdańsku oraz Wrocławiu. Na obiektach tych grały już takie gwiazdy jak Rammstein czy Guns N' Roses.

Dawid Podsiadło zagra dwa koncerty na stadionach w Gdańsku i Wrocławiu

"W odpowiedzi na zapotrzebowanie ze strony fanów, Artysta postanowił zorganizować dwa dodatkowe koncerty, zaplanowane na czerwiec przyszłego roku, zapowiadając jednocześnie nowy materiał koncertowy i pracę nad nowym albumem" - napisano na stronie organizatora. Obydwa koncerty odbędą się w czerwcu 2020 roku.

Pierwszy z nich zaplanowany jest na 13 czerwca na Stadionie Energa w Gdańsku. Drugi występ odbędzie się 20 czerwca na Stadionie we Wrocławiu. Sprzedaż biletów na to wydarzenie ruszy najpierw przez stronę allegro.pl. Bilety dostępne będą 19 grudnia od godziny 11:00. Dzień później wejściówki będą dostępne na stronie ebilet.pl. O godzinie 11:00 ruszy sprzedaż miejsc na koncert w Gdańsku, a o godzinie 12:00 na koncert we Wrocławiu.

 

Na Instagramie pojawiła się nawet strona nazwana Małostadionowy, która promuje obydwa koncerty. Na występach w Gdańsku i Wrocławiu można spodziewać się utworów z najnowszej płyty "Małomiasteczkowy". Ostatnio artysta przedstawił te utwory także w wersji akustycznej. W tym roku Dawid Podsiadło razem z Taco Hemingwayem dali koncert dla 60 tysięcy fanów, którzy zgromadzili się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Prawie wszystkie wejściówki na to wydarzenia wyprzedały się w kilka godzin od rozpoczęcia sprzedaży.

Więcej o: