圭ie磬a d德i瘯owa do "Cyberpunk 2077", a na niej: ASAP Rocky i Grimes

Poza rewelacyjn grafik "Cyberpunk 2077" ma zach璚a graczy tak瞠 muzyk. Podczas gali The Game Awards 2019 polski producent CD Projekt RED zdradzi jacy arty軼iprzygotowuj opraw d德i瘯ow produkcji wyczekiwanej przez wielu graczy.
Zobacz wideo

"Cyberpunk 2077" jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gier, która pojawi się w sprzedaży 16 kwietnia 2020 roku. Gra ukaże się jednocześnie na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz na komputerach PC. Z tego powodu CD Projekt RED przedstawia coraz więcej szczegółów na temat gry, której akcja toczy się w świecie Night City.

Muzyka Grimes i ASAP Rocky'ego na ścieżce dźwiękowej do "Cyberpunk 2077"

Na oficjalnym koncie na Twitterze "Cyberpunk 2077" pojawił się krótki spot, w którym dowiadujemy się jaka muzyka będzie pojawiać się w grze. Większość z artystów związanych jest z muzyką hip-hopową i rapem, ale też z punk rockiem i muzyką elektroniczną.

Ścieżka dźwiękowa do gry powstała przy udziale takich artystów jak: ASAP Rocky, Grimes, Run the Jewels, Refused, Gazelle Twin, Ilan Rubin, Richard Devine, Nina Kraviz, Deadly Hunta, Rat Boy i Tina Guo.

Na Youtube udostępniono także utwór Grimes pt. "4 AEM", który pojawi się w grze. Jak się okazuje piosenkarka także użyczy głosu jednej z postaci występujących w grze.

 
Wi璚ej o: