Sylwester w Bydgoszczy, Poznaniu i Chorzowie. Kto wystąpi na "Mocy Przebojów" Polsatu?

W wielu miastach w Polsce odbędą się imprezy sylwestrowe organizowane przez władze miasta. Kto wystąpi na koncertach w Bydgoszczy, Poznaniu i Chorzowie? Jakie gwiazdy pojawią się na sylwestrze transmitowanym przez Polsat?
Zobacz wideo

We wtorek 31 grudnia w wielu miastach w Polsce odbędą się imprezy sylwestrowe. Osoby, które nie mają jeszcze planów na ten dzień, mogą zdecydować się na jedno z wydarzeń organizowanych przez Bydgoszcz, Poznań i Chorzów. Gdzie się bawić w sylwestra w tych miastach?

Sylwester w Bydgoszczy - gwiazdą wieczoru będzie grupa Pectus

Na Starym Rynku w Bydgoszczy odbędzie się "Sylwester Wolności", który ma także odnosić się do obchodzonej w przyszłym roku setnej rocznicy powrotu tego miasta do Polski. Z tego powodu koncerty poprzedzone zostaną wystąpieniami w stylu przedwojennych kabaretów i teatrów. Ponadczasowe utwory wykonają Edyta Jungowska, Małgorzata Lewińska, Artur Pontka czy Dariusz Taraszkiewicz. Później wielkie przeboje Franka Sinatry zaśpiewa Krzysztof Kiliański. Występy zakończy grupa Pectus. Impreza trwać będzie od 21:00 do 1:30. Z uwagi na dobro zwierząt nie zostaną zorganizowane pokazy fajerwerków.

Sylwester w Poznaniu - Krzysztof Zalewski, Monika Brodka i Kamil Bednarek

Fajerwerki można będzie jednak obserwować na sylwestrze miejskim w Poznaniu. O godzinie 20:00 na plac Wolności zostaną wpuszczeni pierwsi widzowie. Około 21:30 na scenie pojawią się DJ-e: Neevald, Bartes i Matthew Clarc, którym towarzyszyć będą Kasia Malenda, John James oraz Banan on Sax. O 23:30 wystąpi Krzysztof Zalewski oraz Monika Brodka. Przed północą życzenia mieszkańcom złoży prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak. Po pokazie fajerwerków wystąpi Kamil Bednarek. Impreza ma potrwać do godziny 2:00.

"Sylwestrowa Moc Przebojów" Polsatu w Chorzowie - lista wykonawców

Na Stadionie Śląskim w Chorzowie organizowana jest z kolei "Sylwestrowa Moc Przebojów" transmitowana przez telewizję Polsat. Na 300-tonowej scenie wystąpi kilkadziesiąt wokalistów i zespołów z Polski i zagranicy. Lista wokalistów przedstawia się następująco: Ronnie Ferrari, Daj to głośniej, DJ Bobo, Mr President, Sławomir, Michał Szpak, Maciej Maleńczuk, La Bouche, Cleo, Ich Troje, Piersi, Feel, Enej, Future Folk, Long&Junior, MiG, After Party, Defis, Miły Pan oraz Mikolas Josef. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00 - wtedy też stratuje transmisja na antenie Polsatu.

Więcej o: