Warszawa. Sylwester w TVN: jakie gwiazdy wystąpią na placu Bankowym?

Już kolejny raz sylwester miejski w Warszawie organizowany jest na placu Bankowym. Także w tym roku transmisja z imprezy prowadzona będzie w telewizji TVN. Jakie zespoły i wokaliści przywitają Nowy Rok 2020 w stolicy?
Zobacz wideo

W tym roku sylwester miejski, podobnie jak podczas ubiegłorocznej zabawy, zorganizowany zostanie bez pokazu fajerwerków. Zamiast tego organizatorzy przygotowali wizualno-muzyczny spektakl. Jakie gwiazdy wystąpią podczas sylwestra w Warszawie?

Sylwester w Warszawie - jacy wokaliści wystąpią podczas sylwestra TVN?

Na placu Bankowym w Warszawie w Nowy Rok zaśpiewają zarówno polskie, jak i zagraniczne zespoły oraz wokaliści. Będą to: Bajm, Perfect, Kombii, Blue Cafe, Pectus, Edyta Górniak, Aleksandra Gintrowska, Sylwia Grzeszczak, Reni Jusis, Ania Karwan, Ewelina Lisowska, Patrycja Markowska, Natalia Szroeder, Baranovski, Grzegorz Hyży, Liber i Sławek Uniatowski.

Warszawskiego sylwestra poprowadzą dziennikarze znani z programów TVN: Gabi Drzewiecka, Patrycja Kazadi, Marcin Prokop, Filip Chajzer i Augustin Agurola. Informacje udzielane będą na miejscu przez 360 pracowników służb informacyjnych. Imprezę nadzorować będzie około stu policjantów i kilkudziesięciu strażników miejskich. Wstęp na imprezę otwarty będzie od godziny 19:00. Transmisja z wydarzenia trwać będzie od godziny 19:45 na TVN. 

Więcej o: