Sylwester "Wrocław Respect" - jakie gwiazdy wystąpią na miejskim sylwestrze we Wrocławiu?

We Wrocławiu już kilka dni temu zakończyło się montowanie sceny, na której wystąpią wokaliści i zespoły w ramach miejskiego sylwestra. Nowy Rok we Wrocławiu przywitają m.in. Ewa Farna i DJ Gambit.
Zobacz wideo

Miejski sylwester odbędzie się w północnej części placu Gołębiego. Podobnie jak w ubiegłym roku mieszkańcy stolicy Dolnego Śląska będą witali Nowy Rok pod hasłem "Wrocław Respect".

Będzie to jednak pierwsza impreza, na której pojawi się tłumacz języka migowego. W ten sposób wykonane zostaną dwa utwory: "Sobie i Wam" Męskiego Grania oraz "I want to know what love is" zespołu Foreigner.

Kto wystąpi podczas sylwestra we Wrocławiu? Lista gwiazd

Na scenie pojawi się między innymi Kamil Bednarek, którego występowi towarzyszyć będzie chór oraz akrobaci. Poza nim wystąpi także Ewa Farna, DJ Gambit czy zespół Sound'n'Grace. Ich występy będą przeplatane pokazami bębniarzy Beats Beast, chórem Wrocław Respect Choir czy akrobatów z agencji artystycznej Everest.

Sekundy do północy odliczy trzykrotna medalistka olimpijska Renata Mauer-Różańska, która będzie promować odbywające się w 2020 roku we Wrocławiu mistrzostwa Europy w strzelectwie sportowym. O północy wystrzelą serpentyny i konfetti, a imprezę przejmie DJ Gambit.

Sylwestrowe występy we Wrocławiu rozpoczną się o 19:30, a widzowie będą wpuszczani pod scenę już pół godziny wcześniej. Zabawa ma potrwać do 2:00.

Więcej o: