Ich Troje i Justyna Majkowska wracają z nowym teledyskiem do skandalizującego "Wypijmy za to". Poszli w kabaret

Ich Troje największe tryumfy świętowało, kiedy wokalistką zespołu była Justyna Majkowska. Piosenkarka połączyła siły z kolegami z zespołu i po latach przerwy znowu z nimi wystapiła. W sieci pojawił się nowy teledysk do ich piosenki o wydźwięku erotycznym "Wypijmy za to".
Zobacz wideo

Justyna Majkowska przyłączyła się do Ich Troje w 2001 roku, kiedy to formację opuściła poprzednia wokalistka (i była żona Michała Wiśniewskiego) Magda Femme. Razem z Majkowską grupa zdobyła wielką popularność w całej Polsce i nagrała dwie najlepsze płyty - "Ad.4" i "Po piąte... a niech gadają"- oba albumy pokryły się platyną.

Ich Troje nagrało nowy teledysk do "Wypijmy za to"

"Wypijmy za to" to utwór pochodzący z płyty "Ad.4" i nie ma co ukrywać, opowiada o relacji kochanków. Refren brzmi "Za ten papieros tuż po, I ten szampan tuż przed, Za pocałunek w tę noc, I za stosunek w dzień". Na koncertach Wiśniewski występował bez koszulki, a Justyna w szlafroku - często ustawiano też łóżko. Od powstania piosenki minęło już prawie 20 lat, do czego Majkowska i Wiśniewski odnieśli się w nowej wersji teledysku. W tej odsłonie wyglądają, jak stare małżeństwo - wokalistka trzyma w ręku wałek, ubrana jest w kuchenny fartuch:

 

Teledysk miał premierę na YouTubie 1 stycznia 2020 roku. Pod nagraniem fani jednogłośnie podkreślają - Justyna Majkowska była najlepszą wokalistką zespołu. Czytamy - "Wokalistek w ich troje była już masa, ale ciągle uważam to samo - Justyna najbardziej pasuje do Ich Troje", "Justyna zawsze była najlepsza i najlepiej brzmiała z Michałem, "Jedyny słuszny damski głos w tym ugrupowaniu".

Majkowska szybko opuściła zespół - już po dwóch latach zrezygnowała ze stałej współpracy. Jednakże zdarza jej się występować gościnnie z grupą, np. w 2006 roku uczciła z zespołem jego 10-lecie, pojechała z Wiśniewskim także na Eurowizję. 8 września 2018 roku wzięła także udział w jubileuszu 30 lat na scenie Michała Wiśniewskiego.

Zobacz wideo
Więcej o: