Kto zaśpiewa nową piosenkę do Bonda? Podobno będzie to Billie Eilish

Dużo wskazuje na to, że Billie Eilish zostanie najmłodszą odtwórczynią bondowskiej piosenki. Dobrze poinformowane źródła donoszą, że piosenkarce zaproponowano współpracę przy stworzeniu utworu, który będzie promować ostatnią część Bonda z Danielem Craigiem w roli głównej.
Zobacz wideo

Piosenka do Bonda to rzecz niemal tak samo ważna jak sam film o Jamesie Bondzie. Wiele utworów związanych ze szpiegowską sagą jest cenionych do dziś - wymieńmy choćby "Live And Let Die" Paula McCartneya, "Golden Eye" Tiny Turner czy całkiem świeżutkie jeszcze "Skyfall" od Adele. Tymczasem premiera najnowszego "No Time To Die" zbliża się wielkimi krokami i czas najwyższy dowiedzieć się, kto zaśpiewa nowy hit.

Czytaj też: "No Time to Die". Zwolniono kompozytora ścieżki dźwiękowej. Zastąpi go Hans Zimmer

Billie Eilish zaśpiewa nową piosenkę do Bonda?

Renomowany blog Mi6-HQ poświęcony tematyce bondowskiej donosi, że Billie Eilish może przejść do historii jako najmłodsza piosenkarka wykonująca piosenkę do filmu o agencie 007. Piosenkarka urodziła się w 2001 roku, więc ma niespełna 19 lat.

 

Ostatnie dwie piosenki przewodnie nagrał Sam Smith, który miał 23 lata, kiedy wykonał "Writing’s On The Wall" do "Spectre". Adele miała 24 lata, gdy zaśpiewała "Skyfall". Obie piosenki zdobyły Oscara.

Portal Yahoo skontaktował się z agentami Billie Eilish, by potwierdzić, czy te doniesienia są prawdziwe, jednak na razie nic nie udało się ustalić. Poszlaką może być fakt, reżyser filmu Cary Fukunaga zaczął ostatnio obserwować profil Eilish na Instagramie. Fani piosenkarki liczą, że to oznacza, iż właśnie ona zaśpiewa utwór do "No Time to Die".

Komentatorzy oceniają, że zatrudnienie piosenkarki byłoby dobrym posunięciem - Billie Eilish jest najmłodszą wokalistką, która zdobyła pierwsze miejsce na brytyjskiej liście najlepszych albumów ze swoim "When We All Fall Asleep, Where Do We Go?" w 2019 roku.

Inne plotki mówią, że nad utworem do Bonda ma pracować też Beyonce - a to dlatego, że na Złotych Globach zrobiła sobie zdjęcie, na którym pije martini, czyli ulubiony drink Jamesa Bonda.

Więcej o: