Billie Eilish już nagrała piosenkę do nowego Bonda. "Ciągle jestem w szoku"

Ledwo co gruchnęły plotki, że Billie Eilish ma nagrać nową piosenkę do Bonda, a już się potwierdziły na oficjalnym kanale 25. filmu o przygodach agenta 007. Tym samym Billie pobiła rekord - jest najmłodszą osobą w historii serii, która taki filmowy utwór nagrała.
Zobacz wideo

"No Time To Die" czyli "Nie pora umierać" to jednocześnie 25. film o przygodach Jamesa Bonda i ostatni film, w którym główną rolę zagra Daniel Craig. Teraz też wiemy, że to pierwszy film, do którego piosenkę zaśpiewa Billie Eilish.

Czytaj też: Rami Malek pyta: Czy skoro całowałem Jamesa Bonda, to teraz jestem dziewczyną Bonda?

Eilish już nagrała i napisała piosenkę do Bonda

Nie bez powodu reżyser Cary Fukunaga zaczął obserwować profil Billie na Instagramie. Oficjalnie już wiadomo, że Eilish napisała i nagrała piosenkę do 25. filmu o Bondzie. Na oficjalnym profilu filmu czytamy jej wypowiedź:

To, że stałam się częścią tego projektu to czyste szaleństwo. To wielki honor, że mogłam nagrać tytułową piosenkę do tej legendarnej serii. James Bond to najfajniejsza filmowa seria, jaka istnieje. Ciągle jestem w szoku.

Billie Eilish w ten sposób przejdzie do historii jako najmłodsza piosenkarka wykonująca piosenkę do filmu o agencie 007. Piosenkarka urodziła się w 2001 roku, więc ma niespełna 19 lat. Przypomnijmy, że ostatnie dwie piosenki przewodnie nagrał Sam Smith, który miał 23 lata, kiedy wykonał "Writing’s On The Wall" do "Spectre". Adele z kolei miała 24 lata, gdy wykonała spektakularne "Skyfall". Obie piosenki zdobyły Oscara. Kto wie, może będzie tak i w tym przypadku.

Czytaj też: Tylko jedna osoba zna zakończenie nowego Bonda. Powstały trzy wersje "No Time to Die"

Więcej o: