Alicia Keys zagra koncert w Polsce! [BILETY, DATA I MIEJSCE KONCERTU]

Alicia Keys wraca na scenę! Już w marcu do sprzedaży trafi jej nowy album, a w lipcu odbędzie się jej koncert na jednej z polskich scen. Gdzie zagra amerykańska gwiazda R&B?
Zobacz wideo

Alicia Keys poinformowała niedawno, że 20 marca 2020 roku ukaże się jej kolejny studyjny album. Płyta ta będzie nosić tytuł "Alicia". Okazuje się jednak, że to nie jedyna dobra wiadomość dla fanów amerykańskiej piosenkarki. Już wkrótce wyruszy ona w trasę koncertową podczas której odwiedzi m.in. Francję, Niemcy, Wielką Brytanię, ale także Polskę!

Alicia Keys w Polsce. Kiedy koncert? Gdzie i kiedy będzie można kupić bilety?

Alicia Keys zagra w Polsce 20 lipca 2020 roku. Jej koncert odbędzie się w Krakowie, w Tauron Arenie. Bilety trafią do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu, ale wciąż nie wiemy, jaka będzie ich cena. Kiedy kupić bilety na koncert Alicii Keys?

  • przedsprzedaż Citi Handlowy rozpocznie się w czwartek 23 stycznia o 10 i zakończy się w poniedziałek 27 stycznia o 9,
  • przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w piątek 24 stycznia o 10 na Ticketmaster.pl i potrwa do poniedziałku 27 stycznia do 10,
  • posiadacze kart American Express mogą zakupić bilety przed ogólną sprzedażod środy 22 stycznia od godz. 10 do niedzieli 26 stycznia do godz. 10,
  • ogólna sprzedaż biletów rozpocznie się 27 stycznia od 10 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl.
Więcej o: