Nowy singiel Lady Gagi "Stupid Love" wyciekł do sieci jeszcze przed premierą

Chociaż sama Lady Gaga nie będzie z tego zadowolona, to jej fani już tak - w internecie udostępniony został najnowszy singiel artystki zatytułowany "Stupid Love". Premiera utworu oraz teledysku miała mieć miejsce na początku lutego.
Zobacz wideo

Jak podają zagraniczne portale takie jak community.breatheheavy.com czy news18.com utwór został udostępniony w internecie w pliku o wysokiej jakości. Na razie nie wiadomo jednak, czy piosenka jest wersją demo czy finalną kompozycją. Utwór został odkryty w utajnionym kodzie na oficjalnej stronie internetowej Lady Gagi.

 

"Stupid Love" Lady Gagi wyciekł do sieci

Sam utwór miał zostać udoastępniony przez artystkę 7 lutego. Menager wokalistki zaprzecza, by piosenka, która pojawila się w sieci, była wersją utworu "Stupid Love". Nie jest to jednak pierwszy przypadek, kiedy twórczość artystki pojawia się w sieci jeszcze przed oficjalną premierą: wcześniej na przykład wyciekły materiały z albumu studyjnego "Joanne".

Lady Gaga w tym roku ma powrócić z nową płytą - pierwszą od czasu wydania soundtracku do filmu "Narodziny Gwiazdy". Wokalistka jest jedną z najlepiej sprzedających się artystów na świecie - na swoim koncie ma dotychczas 27 mln sprzedanych albumów oraz 146 mln sprzedanych singli. Za swoją twórczość uhonorowana została dziewięcioma statuetkami Grammy, trzema nagrodami BRIT Awards oraz Oscarem za najlepszą piosenkę "Shallow". Za swoje role aktorskie zdobyła dwa Złote Globy za filmy "American Horror Story" oraz "Narodziny Gwiazdy".

Więcej o: