Bartek Królik zadebiutował już 20 lat temu. Ale dopiero teraz nagrał album dla siebie

"Pan od muzyki" - to debiutancki album Bartka Królika. Choć Bartek zadebiutował już 20 lat temu w formacji Sistars, następnie odniósł sukcesy tworząc dla innych artystów to teraz dopiero postanowił stworzyć album dla siebie.

Bartek Królik prezentuje kolejny singiel, rozpoczyna przedsprzedaż albumu i prezentuje okładkę albumu.

Po singlach „Zapamiętać wszystko” i „Raj” przyszedł czas na pokazanie kolejnej strony albumu „Pan od muzyki”. Było poważnie w piosence „Raj”, która opowiadała o trudnościach życia w wielkim mieście, było nostalgicznie w utworze „Zapamiętać wszystko”, traktował o pożądaniu i grzechu. Jednak album „Pan od muzyki” pokazuje różnorodność w muzyce, więc teraz przyszedł czas na pozytywne emocje i zabawę. „Ręka” to produkcyjny majstersztyk, który pokazuje, że muzyka jest przede wszystkim rozrywką. Do współpracy Bartek zaprosił DrySkull’a i producenta o pseudonimie Szałowy Piotrek. Pierwszy podobnie jak Bartek odpowiada za największe produkcje w kraju. Współpracował m.in. z Podsiadło, Mrozem, Pokahontas, Afromental i wieloma innymi. Szałowy Piotrek choć nie pozostawił po sobie wielkiego śladu w informacyjnym internecie współpracuje z Łąki Łan którego jest współzałożycielem, Czessbandem i BUM BUM Orkestar.

 

Ten album to podsumowanie całego dorobku Bartka. Do nagrania płyty zaprosił wielu artystów, z którymi miał przyjemność współpracować. Za okładkę odpowiada Robert Kuta, KUTA HOUSE. Przedsprzedaż albumu już ruszyła na kulturalnysklep.pl oraz empik.com