"Toss a Coin to Your Witcher" już jest na Spotify! Ścieżka dźwiękowa z "Wiedźmina" Netfliksa też będzie dostępna

Piosenka zaśpiewana przez Joeya Bateya, serialowego Jaskra, zrobiła furorę wśród fanów, którzy pisali do Netfliksa w sprawie nagrania i udostępnienia utworu. "Toss a Coin to Your Witcher"już można słuchać na Spotify. Muzyką z pierwszego sezonu "Wiedźmina" już niedługo będzie dostępna w całości na Spotify.
Zobacz wideo

"Toss a Coin to Your Witcher" po raz pierwszy udostępniony został na platformie Soundcloud jeszcze przed premierą "Wiedźmina" na Netfliksie. Początkowo serwis nie zdecydował się opublikować utworu na żadnym ze swoich kanałów.

Muzyka z serialu "Wiedźmin" pojawi się 24 stycznia na Spotify

Teraz jednak na oficjalnym koncie serialu na Twitterze pojawiła się informacja, że od 24 stycznia na Spotify będzie można odsłuchać całej ścieżki dźwiękowej z pierwszego sezonu "Wiedźmina". Niecierpliwi mogą już znaleźć tam pierwszy utwór. Oczywiście chodzi o "Toss a Coin to Your Witcher".

W poście czytamy, że to właśnie wiadomości od widzów sprawiły, że soundtrack wreszcie trafił na Spotify. Dodatkowo można dokonywać już pre-orderów ścieżki dźwiękowej w sklepach internetowych Amazon i iTunes. W opisie produktu znajduje się informacja, że ścieżka ma liczyć 55 utworów. Cena za całość wynosi niecałe 10 dolarów czyli około 40 złotych.

Utwór "Toss a Coin to Your Witcher" cieszy się ogromną popularnością także w Polsce. Angielska wersja piosenki tak przypadła do gustu polskim widzom, że pojawił się pomysł zaproszenia aktora wcielającego się w postać Jaskra na festiwal muzyczny Open'er 2020 w Gdyni. Facebookowym wydarzeniem "Jaskier at Open'er 2020" zainteresowanych jest już 75 tysięcy osób. Dodatkowo nadzieję fanów rozbudził producent wykonawczy "Wiedźmina" Tomek Bagiński, który nie wyklucza wizyty Joeya Bateya na festiwalu.

<<Reklama>> Saga o Wiedźminie dostępna jest w formie e-booków w Publio.pl >>

Więcej o:
Komentarze (14)
Ścieżka dźwiękowa z "Wiedźmina" Netfliksa już niedługo zadebiutuje na Spotify. "Toss a Coin to Your Witcher" już jest!
Zaloguj się
  • vistooo

    Oceniono 4 razy 2

    Wyszedł taki taki Zenek Martyniuk tamtej czasoprzestrzeni. Netflix zrobił pop papkę dla tłuszczy. Brakowało jeszcze tylko amerykańskich hamburgerów, którymi zajada się wioska elfów. Wyszłaby zacna komedia dla tłumu.

  • vistooo

    Oceniono 5 razy 1

    * Wiedźmin drętwy jak Sylwester Stalone w Rambo lub jak Chcuk Norris w Zaginiony w Akcji 3.
    * Bard w serialu to klaun, a nie o to chodziło.
    * Ścieżka dźwiękowa to dramat , myślałem, ze wyjdą zaraz wszyscy tańczyć i musical powstanie rodem z JUESEJ.
    Momentami serial z tymi uproszczonymi dialogami to takie kino familijne się robi.
    * Makijaże współczesne i równiutko przycięte bródki wyglądały komicznie i nie pasowały do filmu.
    * Generalnie film nie zdobył dobrych ocen w Polsce gdyż w Polsce jest spora rzesza fanów Sapkowskiego. A film nie ma wiele wspólnego z jego dziełami.
    * To jest jakby "Romeo i Julię" Szekspira przełożyć na czasy współczesne i zrobić z tego komedię romantyczną.
    * Gra aktorska jest mizerna , ale trzeba było na czymś oszczędzić
    * O detale zadbali, np miecze. Sceny walki też ciekawie przedstawione.
    * Reasumując miał być pokaz fajerwerków, a była chińska petarda za 1,59zł.

  • gromek1

    Oceniono 1 raz 1

    Ja cię nie mogę!

  • rave8

    Oceniono 9 razy -1

    Klimat średniowiecza, fantastyka, elfy, smoki, potwory , a tutaj popowa muzyka , która pasuje jak wrzód do doopy i murzyni ze względu na parytet netflixowski :-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX