"Toss a Coin to Your Witcher" już jest na Spotify! Ścieżka dźwiękowa z "Wiedźmina" Netfliksa też będzie dostępna

Piosenka zaśpiewana przez Joeya Bateya, serialowego Jaskra, zrobiła furorę wśród fanów, którzy pisali do Netfliksa w sprawie nagrania i udostępnienia utworu. "Toss a Coin to Your Witcher"już można słuchać na Spotify. Muzyką z pierwszego sezonu "Wiedźmina" już niedługo będzie dostępna w całości na Spotify.
Zobacz wideo

"Toss a Coin to Your Witcher" po raz pierwszy udostępniony został na platformie Soundcloud jeszcze przed premierą "Wiedźmina" na Netfliksie. Początkowo serwis nie zdecydował się opublikować utworu na żadnym ze swoich kanałów.

Muzyka z serialu "Wiedźmin" pojawi się 24 stycznia na Spotify

Teraz jednak na oficjalnym koncie serialu na Twitterze pojawiła się informacja, że od 24 stycznia na Spotify będzie można odsłuchać całej ścieżki dźwiękowej z pierwszego sezonu "Wiedźmina". Niecierpliwi mogą już znaleźć tam pierwszy utwór. Oczywiście chodzi o "Toss a Coin to Your Witcher".

W poście czytamy, że to właśnie wiadomości od widzów sprawiły, że soundtrack wreszcie trafił na Spotify. Dodatkowo można dokonywać już pre-orderów ścieżki dźwiękowej w sklepach internetowych Amazon i iTunes. W opisie produktu znajduje się informacja, że ścieżka ma liczyć 55 utworów. Cena za całość wynosi niecałe 10 dolarów czyli około 40 złotych.

Utwór "Toss a Coin to Your Witcher" cieszy się ogromną popularnością także w Polsce. Angielska wersja piosenki tak przypadła do gustu polskim widzom, że pojawił się pomysł zaproszenia aktora wcielającego się w postać Jaskra na festiwal muzyczny Open'er 2020 w Gdyni. Facebookowym wydarzeniem "Jaskier at Open'er 2020" zainteresowanych jest już 75 tysięcy osób. Dodatkowo nadzieję fanów rozbudził producent wykonawczy "Wiedźmina" Tomek Bagiński, który nie wyklucza wizyty Joeya Bateya na festiwalu.

<<Reklama>> Saga o Wiedźminie dostępna jest w formie e-booków w Publio.pl >>

Więcej o: