Dawid Podsiadło ogłasza dodatkowy koncert "Leśnej Muzyki" - bilety już jutro w sprzedaży

Dawid Podsiadło obecnie koncertuje w ramach trasy "Leśna Muzyka", podczas której artysta prezentuje swoje utwory w wersji akustycznej. Na prośbę fanów wokalista zagra jeszcze jeden koncert - bilety na to wydarzenie będą dostępne w sprzedaży już jutro.
Zobacz wideo

"A co Wy na to, żebyśmy zagrali jeszcze jeden Leśny koncert w Warszawie?" - zapytał na swoim Facebooku Dawid Podsiadło. 17 maja w stolicy odbędzie się dodatkowy koncert w ramach pierwszej akustycznej trasy piosenkarza.

Dawid Podsiadło ogłasza nowy koncert "Leśnej Muzyki" w Warszawie

Bilety na warszawski koncert "Leśnej Muzyki" dostępne będą w sprzedaży od środy 12 lutego od godziny 12:00. Imienne wejściówki będzie można kupić za pośrednictwem strony ebilet.pl. Na razie cena biletów nie jest znana.

Podczas "Leśnej Muzyki" artysta prezentuje swoje najlepsze utwory w akustycznym wykonaniu. Dawid Podsiadło tym samym chce zwrócić uwagę na problemy związane z ochroną środowiska i potrzebą większego dbania o naturę. Scenografia występów zbudowana jest z konstrukcji wykonanych z recyklingowanych butelek.

 

- Miała być Leśna Muzyka, miało być zielono, pachnąco. Na początku myśleliśmy o naturalnej scenografii, ale poszliśmy do trzech lasów, a tam ani jednego liścia. Tylko syf, że nie wiem. Więc posprzątaliśmy, nie jeden, a wszystkie trzy lasy w których byliśmy i postanowiliśmy zbudować scenografię z plastikowych butelek jednorazowych. Takie drzewa nie kwitną, a mogą stać nawet tysiąc lat. Powiedzmy plastikowi "nie" - mówił podczas jednego z koncertów Podsiadło cytowany przez Onet.pl.