PRO8L3M wypuszcza "Koło fortuny". Zobacz teledysk

PRO8L3M wypuszcza kolejny singiel z nadchodzącego wydawnictwa. "Koło fortuny" to intro budujące kontekst dla narracji, którą usłyszymy na albumie "Art Brut 2".

"Koło fortuny" ma być wprowadzeniem do świata, o którym PRO8L3M opowiada na płycie. Kawałek jest pozbawiony klasycznej struktury, za to z wymownym skitem dosyć jasno mówi o społecznych nastrojach, które panowały w szalonym okresie transformacji. Na "Art Brut 2" współczesne obrazy będą mieszać się z przełomem lat 90. i 00. Fani usłyszą, jak wyglądało dorastanie w czasach dzikiego kapitalizmu oraz życie w totalnym oderwaniu od współczesnej technologii. Na albumie znajdzie się kilkanaście utworów bazujących na polskich samplach. 

PRO8L3M i "Koło fortuny" - zobacz klip

Za teledysk do "Koła fortuny" odpowiada Gosia Herman.

 

Premiera albumu "Art Brut 2" została zapowiedziana na 6 marca, jednak blisko trzy tysiące słuchaczy sprawdzi materiał już w tym tygodniu na TEST DRIV3. Podczas tego doświadczenia uczestnicy będą mieć okazję do przedpremierowego wysłuchania całego albumu, w wyjątkowych warunkach.

Jetlagz i PRO8L3M we wspólnym utworze. Jest klip do "Mieć i nie mieć" >>

Wejściówki na wydarzenie zostały już wyprzedane, podobnie zresztą jak uruchomiony niedawno preorder - w jeden dzień spowodował, że "Art Brut 2" zyskał status złotej płyty. Wersje limitowane z kolekcjonerskimi dodatkami wyprzedały się z miejsca, obecnie dostępna jest już jedynie standardowa wersja płyty.

Zobacz wideo POPkultura odc. 24