Ministranci sparodiowali Zenona Martyniuka i "Przekorny los": "Mam nadzieję, że też o Was TVP zrobi film"

Ministrancka Wytwórnia Muzyczna z Katowic wzięła na tapetę utwór "Przekorny los" z repertuaru Zenona Martyniuka i jego zespołu Akcent. Zapowiadają, że ich wersja "opowiada o tym, że ministrancki los bywa czasem przekorny". Klip zachwycił widzów, jeden z nich wyraził nawet nadzieję, że panowie, podobnie jak Zenon Martyniuk, doczekają się od TVP swojego filmu.
Zobacz wideo

Ministrancka Wytwórnia Muzyczna to grupa, która szerszej publiczności dała się poznać dzięki przeróbce piosenki "Ona by tak chciała" Ronniego Ferrariego. W ich wersji utwór traktuje o posłudze do mszy i nazywa się "Ona by tak chciała służyć ze mną". Klip ukazał się w grudniu 2019 roku i był przebojem, obejrzano go do tej pory 4 400 122 razy. Teraz dowcipni i muzyczni ministranci postanowili poigrać z twórczością Zenona Martyniuka, o którym TVP wyprodukowało film biograficzny "Zenek".

Ministranci parodiują Martyniuka

"Ministrancki los", to jak zapewnia Ministrancka Wytwórnia Muzyczna, piosenka o tym, że nieraz złośliwy budzik sprawi, że zaśpimy na poranną służbę i Farorz wyjdzie sam do Ołtarza... Jednak ostatecznie jest to najlepszy czas w naszym życiu i daje tyle radości, że aż chce się nią podzielić w rytmach muzyki Zenka Martyniuka!". Co więcej, utwór powstał już kilka lat temu, jednak dopiero powstał do niego teledysk:

 

Komentarze pod nagraniem są skrajnie entuzjastyczne. Czytamy "Totalny sztos, lepsze niż oryginał", "Śpiewacie Lepiej niż Zenek. Super macie głosy, a teledysk jest równie dobry!", "Genialny tekst. Aż się łezka w oku kręci ", "Umarłem. Chłopaki, jesteście genialni!". Mama ministranta potwierdza, że utwór jest bardzo życiowy -"Jestem mamą ministranta z Szczecinka. Jesteście super. Teksty naprawdę pasują wiele do mojego synusia, też czasem mu się nie chcę i czasem zaśpi. To szczera prawda. Szacuneczek".

Jeden z komentarzy nawiązał też do filmu "Zenek" -"Mam nadzieję że też o Was TVP zrobi film", autor nawet uściślił -"Taki pełnometrażowy jak o Zenku". Podoba się wam ten pomysł?

Więcej o:
Komentarze (27)
Ministranci sparodiowali Zenona Martyniuka i "Przekorny los": "Mam nadzieję, że też o Was TVP zrobi film"
Zaloguj się
 • stop.polonizacji.europy

  Oceniono 67 razy 49

  To nie jest parodia, tylko widać, że śpiewają, do muzyki, którą lubią. Jest disco-polo, jest kościół, jest zabawa. Ciekawe, czy mercedesa pożyczyli od księdza. I ciekawe czy tak tańczą, jak duszpasterze zdzierają ostatni grosz z biednych ludzi w rozpaczy, za pochówek, za miejsce na cmentarzu itp. Ale młode chłopaki, naiwne, myślą, że tu o Boga chodzi.

 • e.olsen

  Oceniono 51 razy 27

  Śpiewajcie, śpiewajcie. Ale po mydło (or whatever) lepiej się na plebanii nie schylajcie...

 • parrotpolly

  Oceniono 12 razy 10

  Chłopcy z MWM odreagowują w ten sposób...

 • elektronika51

  Oceniono 13 razy 9

  Co się wam ludzie podoba w tym skrzeczącym głosie.? Sylwetka ponad 100kg.Wygląd?????

 • hakatumbaitsumani

  Oceniono 20 razy 8

  Tego gówna to nawet w formie sparodiowanej nie idzie słuchać. Szmelc zupełny. Weźcie wy przykład, jak się parodiuje popularne przeboje, z Chłopaków z Krynickiej - do znalezienia na Youtube, tylko jakość nagrania tragiczna, niestety. Ale za to artystyczny majstersztyk.

 • artur_barubar_z_san_escobar

  Oceniono 7 razy 7

  LPP (licznik polskiej patologii) wyjebał był poza skalę.

 • louis_von_cypher

  Oceniono 10 razy 6

  widać, że chlopców już boli doopa. Że też ci moldzieńcy wybierają drogę pod śmierdzącym katabasem.

 • qqben

  Oceniono 4 razy 4

  Jak na ''Gay Pride''.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX