Dawid Podsiadło ogłosił największy solowy koncert w karierze. "Tym razem musicie się zmieścić wszyscy"

Dawid Podsiadło podbija stawkę i zapowiada, że wystąpi sam na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Podkreśla - "To największy taki obiekt w Polsce - tym razem musicie się zmieścić wszyscy". Bilety na dwa inne stadionowe koncerty wyprzedały się w jeden dzień.
Zobacz wideo

Dawid Podsiadło dzień przed ogłoszeniem kusił -"W Gdyni było naprawdę kosmicznie. Gościem specjalnym był Ralph Kamiński. A jutro ogłoszenie. Też trochę kosmiczne". No i już wiadomo, o co chodzi. Zagra największy koncert w swojej solowej karierze.

Kosmiczne ogłoszenie Dawida Podsiadło

Dawid Podsiadło już wcześniej zdradził, że zagra na stadionach we Wrocławiu i Gdańsku - wejściówki na te wydarzenia rozeszły się w jeden dzień. 25 lutego ogłosił, że w takim razie wystąpi także na Stadionie Śląskim w Chorzowie - właśnie dlatego, że na tamte koncerty zabrakło już miejsc dla chętnych. Mówi, że "tym razem biletów nie powinno zabraknąć". Stadion Ślaski oficjalnie ma 54 378 miejsc. Dawid Podsiadło zagra tam 7 czerwca 2020 roku:

To największy taki obiekt w Polsce - tym razem musicie się zmieścić wszyscy
 

Warto zauważyć, że w przeciągu kilku ostatnich lat wszystkie jego koncerty były wyprzedane, więc można podejrzewać, że tym razem też trudno będzie pomieścić ludzi na stadionie.

Gospodarzami stadionowych wydarzeń będą także Stadion Energa Gdańsk (13 czerwca 2020 roku) oraz Stadion Wrocław (20 czerwca 2020 roku). Energa Gdańsk mieści ponad 43 tys. osób, a wrocławski obiekt - ponad 42 tys. Jak zapowiada Dawid Podsiadło, zagra w tych miejscach zupełnie wyjątkowe koncerty, zapowiadające nowy muzyczny materiał. Na pytania o gości i repertuar Podsiadło odpowiada: - Będziemy stopniowo odkrywać karty, ale już wiemy, że na pewno uda nam się zaskoczyć fanów.

Kiedy ruszy sprzedaż biletów na największy koncert Dawida Podsiadły?

Jako pierwsi wejściówki będą mogli zdobyć użytkownicy Allegro. Tam przedsprzedaż ruszy w środę, 26 lutego, o godzinie 11.00. Organizatorzy przypominają, że maksymalna liczba biletów zakupionych w przedsprzedaży dla jednego użytkownika to cztery sztuki.

A otwarta sprzedaż biletów na koncert na Stadionie Śląskim rozpocznie się czwartek, 27 lutego, o godzinie 11.00, na stronie eBilet.pl/podsiadlo. Na to wydarzenie obowiązywać będą bilety imienne. Maksymalna liczba wejściówek dla jednego użytkownika to sześć sztuk.

Dawid Podsiadło zagra sam 

To nie pierwszy raz, kiedy Dawid Podsiadło zagra największy koncert w Polsce. W sierpniu 2019 roku razem z Taco Hemingwayem wyprzedali jako pierwsi polscy muzycy bilety na ich wspólny występ na Stadionie Narodowym. Tam podczas imprez sportowych na trybunach mieści się 58 500 kibiców, a w czasie imprez muzycznych może pojawić się nawet 72 900 osób. Na koncercie z Taco było 60 tys. melomanów. 

 
Więcej o: