Niall Horan - koncert w Polsce w tym roku! [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Niall Horan zagra koncert w Polsce. W ramach trasy koncertowej "Nice To Meet Ya" wokalista, który popularność zyskał jako członek zespołu One Direction, wystąpi 13 października w Warszawie.
Zobacz wideo POPkultura - najnowszy odcinek

Trasa koncertowa, podczas której Niall Horan przyjedzie do Warszawy, jest związana z promocją płyty "Heartbreak Weather", której premiera zaplanowana jest na 13 marca. 7 lutego wokalista udostępnił fanom promujący płytę singel "No Judgement", a kolejnymi singlami z albumu są "Nice to Meet Ya" oraz "Put a Little Love on Me".

 

Niall Horan - koncert w Warszawie, bilety w sprzedaży od 6 marca 

Koncert odbędzie się 13 października w warszawskiej hali COS Torwar. Pochodzący z Irlandii piosenkarz wystąpi w Polsce w towarzystwie gościa specjalnego - Maisie Peters. 

Oficjalna sprzedaż biletów na koncert Nialla Horana rozpocznie się w piątek, 6 marca o 10:00.

 

W latach 2010-2016 Horan był członkiem grupy One Direction, z którą wydał pięć albumów studyjnych: "Up All Night" (2011), "Take Me Home" (2012), "Midnight Memories" (2013), "Four"(2014) i "Made in the A.M." (2015). Zespół został stworzony w trakcie programu "X Factor" (zajęli trzecie miejsce w finale), sprzedał ponad 80 mln płyt. Oprócz Nialla Horana w jego skład wchodzili: Liam Payne, Harry Styles i Louis Tomlinson. W tym momencie działalność grupy jest zawieszona, a wokaliści skupili się na karierach solowych.

Horan 20 października 2017 roku wydał swój pierwszy solowy album studyjny zatytułowany "Flicker". Na jego drugiej płycie znalazło się 14 piosenek.

Więcej o: