Polskie Radio o odejściu Wojciecha Manna: Żadna oficjalna wiadomość do nas nie wpłynęła

Jak donosi serwis Press.pl, rzecznika Polskiego Radia przekazała, iż nie jest w stanie skomentować decyzji Wojciecha Manna o zakończeniu współpracy z Trójką, bo władze spółki wiedzą o niej "wyłącznie z doniesień medialnych".

Wojciech Mann na łamach "Gazety Wyborczej" przekazał publicznie, że po 55 latach zakończył współpracę z Programem Trzecim Radia Polskiego. Powiedział przy tym - "Postanowiłem, że to ja podejmę tę decyzję, a nie ktoś za mnie". Czarę goryczy przelało zwolnienie Anny Gacek, z którą współprowadził wtorkowe audycje "W Tonacji Trójki". Mierzył się z tą decyzją od lat. 

Czytaj też: "Moje radio sięgnęło dna", "Zostałem radiową sierotą". Reakcje słuchaczy na odejście Wojciecha Manna

Radio Polskie nie dostało oficjalnego wypowiedzenia od Wojciecha Manna

Wojciech Mann został zapytany przez dziennikarzy Onetu w środę, czy złożył na ręce szefostwa radia oficjalną rezygnację. Powiedział wtedy:

Ja z władzami nie mam kontaktu. Po prostu postanowiłem przestać występować. Na razie nie było żadnego kontaktu ze strony Polskiego Radia.

Portal wirtualnemedia.pl zgłosił się po komentarz w sprawie odejścia Wojciecha Manna do Radia Polskiego. Rzeczniczka Ewelina Steczkowska odpowiedziała w czwartek 12 marca:

Trudno nam komentować wypowiedź pana Wojciecha Manna dotyczącą współpracy z Polskim Radiem SA, gdyż jest ona znana władzom spółki wyłącznie z doniesień medialnych. Żadna oficjalna wiadomość w tej sprawie do nas nie wpłynęła.

Dlatego też radio ciągle nie informuje, w jakim trybie dziennikarz odchodzi, ani co się stanie z jego audycjami. Póki co, wiadomo jedynie, że piątkowe "Witamy w Trójce" poprowadzi zamiast Wojciecha Manna Piotr Łodej. 

Czytaj też: Trójka znalazła zastępstwo po odejściu Wojciecha Manna. Jest nowy prowadzący "Zapraszamy do Trójki"

Sławomir Zieliński, były dyrektor Trójki, skomentował ostatnie zajścia dla portalu wirtualnemedia.pl - Ta stacja żyła w pewnej bańce: bańce słuchaczy-przyjaciół. Z każdym odchodzącym dziennikarzem to audytorium, niestety się kurczy. W czwartek swoją rezygnację ogłosiła także piosenkarka Gaba Kulka, która prowadziła w soboty audycje "Głowa. Serce. Baza".

Czytaj też: Gaba Kulka też odeszła z radiowej Trójki. Prowadziła sobotnią audycję przez trzy lata

Więcej o:
Komentarze (327)
Polskie Radio o odejściu Wojciecha Manna: Żadna oficjalna wiadomość do nas nie wpłynęła
Zaloguj się
 • stachud

  Oceniono 196 razy 176

  Nawet komuna tak nie zniszczyła Trójki jak PIS. Z drugiej strony przecież PIS to właśnie komuna. Całe stado PZPRowskich czerwonych wieprzy siedzi w PIS. PIS to największe skupisko tej komuszej zarazy.

 • tempa-dzida2

  Oceniono 122 razy 108

  Jednym słowem
  NIE MA JUŻ "POLSKIEGO RADIA"
  Mamy jedynie "WŁADZE SPÓŁKI" ????????

 • justas32

  Oceniono 113 razy 101

  Rozpieprzenie Trójki to symbol rządów PiS w całej gospodarce ...

 • ferryk

  Oceniono 84 razy 76

  W tym państwie zarówno TV jaki PR najczęściej rżnie tzw. głupa. My nic ... to oni sami , skończyły im się umowy i nie chcą dalej pracować. Wiarogodność zerowa ale w tych firmach nikt się tym nie przejmuje.

 • alladyn-solar-batt

  Oceniono 75 razy 61

  Dewastacja

 • zelenyles

  Oceniono 66 razy 52

  pewno go wyrzucą bo do pracy nie przyszedł, albo jakieś inne podobne świństwo wymyślą,,,, w czerwonych mediach PIS-u porządny człowiek się nie utrzyma !

 • jurand48

  Oceniono 53 razy 45

  Wszystkich tych decydentów w mediach nic nie obchodzi oglądalność czy słuchalność ..oni mogą funkcjonować o obwodzie zamkniętym tylko dla siebie ….Maliniak podpisał szmal wiec Alleluja i do przodu ....uj tam ze słuchaczami !!!!

 • muczacza7

  Oceniono 50 razy 44

  Pies ich trącał - nie ma słuchaczy? Nie ma radia.
  Ja nie słucham już. "Odlubiłem" Trujkę na facebooku i Wy też tak zróbcie. Niech to po prostu odczują. I nie ma co cmokać na tym fb dodając jakieś hashtagi - po prostu trzeba nie słuchać i nie komentować. Niech znikną w niebycie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX