Wojciech Mann wydaje nowe oświadczenie w sprawie Trójki. Znowu z niebanalną puentą

Od odejścia z radiowej Trójki Wojciech Mann oddał się z pasją działalności w mediach społecznościowych. Po pierwszym oświadczeniu w sprawie rozstania z Programem Trzecim Polskiego Radia wydał kolejne - nieco dłuższe, acz z konkretnym zakończeniem.
Zobacz wideo

11 marca Wojciech Mann ogłosił, że opuszcza szeregi Trójki, z którą był związany od 55 lat. Jego odejście odbyło się w atmosferze skandalu ze zwolnieniem z rozgłośni Anny Gacek, wieloletniej współpracowniczki Manna. W ślad za Trójkowym weteranem poszli m.in. Jan Młynarski i Gaba Kulka. Teraz uwielbiany przez słuchaczy Wojciech Mann jest obecny w internecie - działa na Facebooku i Instagramie, planuje również założenie kanału na YouTube. Póki co raczy fanów krótką formą wideo, której przykład zaprezentował po raz kolejny 18 marca.

Zobacz też: Wojciech Mann krytykuje kabaret w Polsacie: Z żenadą obserwowałem ryczącą ze śmiechu widownię >>

Wojciech Mann: Doszły mnie głosy, że moje poprzednie oświadczenie było pełne niejasności

W swoim poprzednim nagraniu dziennikarz powitał obserwatorów swoich profili w kilku językach i oznajmił:

Gdybym w tej chwili miał się odnieść do ogólnej sytuacji, jaka panuje, to musiałbym to zrobić skrótowo. A brzmiałoby to, powiedzmy sobie otwarcie tak, że w dupie to mam. Auf Wiedersehen.

W nagraniu najnowszym Mann postawił na elegancki strój i po przywitaniu się - tym razem z "panią redaktor" - z pełną powagą stwierdził: - Doszły mnie z pewnych źródeł głosy, że moje poprzednie oświadczenie było pełne niejasności, nieeleganckich wyrażeń oraz że mój appearance, czyli wygląd, pozostawiał sporo do życzenia. 

Dalej słyszymy:

W tej sytuacji chciałbym bardzo stanowczo powiedzieć, że tamten materiał został zmanipulowany, i to tendencyjnie. Mało tego - wyjęty z kontekstu, co jest stałą praktyką pewnych kół.

Mann podkreślił, że "kiedy ma już prawo wypowiedzieć pełnymi zdaniami opinię na temat sytuacji, dementując tamte nieelegancko przygotowane materiały", chciałby "wrócić do podsumowania" i kwituje:

Biorąc pod uwagę ogólną sytuację, mam wszystko w dupie.
Więcej o:
Komentarze (445)
Wojciech Mann wydaje nowe oświadczenie w sprawie Trójki. Znowu z niebanalną puentą
Zaloguj się
 • miszkins1978

  Oceniono 196 razy 164

  Panie Wojtku! Gratuluje zarówno decyzji jak i jednoznaczności wypowiedzi! Z niecierpliwością czekam na kanał na YouTube.

 • 99venus

  Oceniono 176 razy 134

  Wojciech Mann!Jak zawsze znakomity.
  Dziwię się,że niektóre osoby utożsamiane z Trójką,jak np.Niedźwiedzki nie idą w ślady Manna.

 • syriusz.wila

  Oceniono 149 razy 119

  o i od razu świat stał się lepszy i piękniejszy

 • ttako

  Oceniono 111 razy 95

  Pan Wojtek nie nadaje się na prezydenta. Uczciwy, inteligentny, dowcipny i porządny. No nie nadaje się.

 • tad-tad1

  Oceniono 111 razy 81

  Widzę że częśc komentujacych , nie dorosła do poziomu Pana Manna, nie wiedzą co to ironia, a i żart, to dla nich taki w wykonaniu dudy o rektorach , Panie Wojtku, jak najszybcie, i cyklicznie .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX