Me and That Man z nowym singlem. Nergal: Jesteśmy zespołem totalnie nieograniczonym

Me And That Man opublikowali kolejny nowy klip. Tym razem formacja pod wodzą Adama "Nergala" Darskiego zaprezentowała utwór zamykający drugą płytę, zarejestrowany z udziałem znanego ze szwedzkiej formacji Shining, Niklasa Kvarfortha, zatytułowany "Confession".
Zobacz wideo

Nowy, drugi album zespołu, który będzie nosił tytuł "New Man, New Songs, Same Shit, vol.1”, ukaże się już za tydzień, 27 marca. "Confession" jest piątym promującym go singlem. Adam "Nergal" Darski zapowiada, że ten utwór to "oda do rewolwerowców i śpiewaków z westernowych saloonów" i dodaje:

Końcówka utworu zaskoczy tych zwolenników MATM, którzy nie znają mojej drugiej strony i mam nadzieję, że wywoła uśmiech na twarzach tych, którzy ją znają; to jest czytelny komunikat: Me And That Man to zespół totalnie nieograniczony i zdolny do wszystkiego!

Me and That Man, druga płyta i wielu znakomitych gości. "Inne wyzwanie"

Na "Confession" udzielił się Niklas Kvarforth z grupy Shining. Nergal zdradza, że kiedy wysłał Kvarfortowi demo utworu, zasugerował, żeby "zmienił wszystko, co według niego powinien zmienić". Okazało się, że z oryginału pozostały dwa wyrazy, ale - jak podkreśla Darski: "Jego wersja jest znacznie lepsza od mojej! Niektórzy porównali jego głos do Petera Steele’a… to nasuwa mi pewne myśli dotyczące życia pozagrobowego".

 

Album "New Man, New Songs, Same Shit, vol.1” został zarejestrowany w składzie: Adam "Nergal" Darski – gitara/wokal, Sasha Boole – gitara/wokal, Matteo Bassoli – bass/wokal oraz Łukasz Kumański – perkusja/wokal. Na krążku nie zabraknie imponujących gości – są to między innymi: Corey Taylor (Slipknot), Brent Hinds (Mastodon), Matt Heafy (Trivium) oraz Jørgen Munkeby z norweskiego Shining. Darski powiedział o najnowszej płycie:

Tym razem chciałem podjąć trochę inne wyzwanie i stworzyć album składający się z 11 utworów, ale tak, żeby każdy kawałek wyróżniał się odmiennym charakterem i klimatem. Album zarejestrowałem wraz z najbardziej utalentowanymi i najważniejszymi osobami z obecnej sceny i wspólnie wybieramy się na wycieczki do świata bluesa, folku, country, a nawet spaghetti westernu. Czas pokaże, czy osiągnęliśmy cel, ale głęboko wierzę, że tak będzie. Jestem bardzo dumny z tego dzieła.
Więcej o: