Waglewscy rezygnują z audycji w Trójce. "No i stało się"

Wojciech Waglewski i jego syn Bartosz "Fisz" Waglewski zrezygnowali z prowadzenia cotygodniowej audycji "Magiel Wagli" w radiowej Trójce. - Odejście pięciu fantastycznych dziennikarzy i współpracowników redakcji muzycznej mocno zubożyło ofertę programową... międzypokoleniową i międzygatunkową dotąd - napisał w mediach społecznościowych Wojciech Waglewski.

O tym, że Waglewscy nie będą już prowadzić audycji "Magiel Wagli" w radiowej Trójce poinformował w środę Wojciech Waglewski na Facebooku: 

No i stało się. Nasza wspólna przygoda pt. Magiel Wagli dobiegła końca. Było nam niezmiernie miło gościć w Państwa domach. Cenimy sobie nowe znajomości zawarte przy okazji i mamy nadzieję na ich kontynuację.

Waglewski dodał, że "odejście pięciu fantastycznych dziennikarzy i współpracowników redakcji muzycznej mocno zubożyło ofertę programową", która do tej pory była "międzypokoleniowa i międzygatunkowa".

Sposób rozstania się z Anią w niezwykle wielkopańskim i dość osobliwym, jak na nasze rozumienie dobrych manier, stylu do tego kompletnie nieuzasadnionym umocniło nas w przekonaniu o konieczności odejścia. Trzymamy jednak kciuki za cała Metzową ekipę muzyczną, bo to nadal najciekawsze i najbardziej życzliwe dla rodzimej twórczości radio.

- czytamy we wpisie. Jak dodał Waglewski, "najważniejsze teraz to wyjść jakoś z tych ciemności egipskich i uporać się z tą zarazą". 

Do zobaczenia i usłyszenia gdzieś tam, kiedyś /np. na koncertach/. Niech Państwo uważa na siebie

- napisał na koniec.

Wojciech Waglewski o rezygnacji z prowadzenia audycji 'Magiel Wagli'Wojciech Waglewski o rezygnacji z prowadzenia audycji 'Magiel Wagli' Facebook/Wojciech Waglewski

Audycję "Magiel Wagli" Wojciech Waglewski razem z synem Bartoszem prowadził od 2008 roku.

Wojciech Waglewski jest założycielem i liderem zespołu Voo Voo. Natomiast "Fisz" z bratem Piotrem "Emade" Waglewskim współtworzy grupę Tworzywo Sztuczne

Dziennikarze muzyczni odchodzą z Trójki

Przypomnijmy, że 9 marca po 19 latach z radiową Trójką pożegnała się Anna Gacek. Kilka dni później odszedł Wojciech Mann, związany ze stacją od 55 lat. Razem z Gacek prowadził audycję "W tonacji Trójki". Następnie, aby "być przyzwoitym i solidarnym", z pracy w radiu zrezygnowali Jan Młynarski i Gaba Kulka. W zeszłym tygodniu, po 45 latach, z rozgłośni odszedł Jan Chojnacki.

Czytaj więcej:

Więcej o:
Komentarze (174)
Waglewscy rezygnują z audycji w Trójce. "No i stało się"
Zaloguj się
 • budyn222

  Oceniono 92 razy 82

  Z Trójki została nazwa i adres. To już nie jest to samo radio. Życzę wam, pisie pomioty, jak najgorzej. Nie będziemy kolegami. Adrian z wami.

 • zsm-5

  Oceniono 70 razy 66

  Z 8,4% w 2015 r. do 5,6% w 2020 r. Sukces pisiej "Trujki" coraz większy. A to dopiero początek katastrofy.

 • fuqu

  Oceniono 53 razy 49

  No i Lut Ociemniały w końcu będzie mógł się pochwalić:

  "słuchałem dzisiaj "trujki" ..... i wszystko zrozumiałem"

  Co za nobilitacja!

 • net_friend

  Oceniono 48 razy 46

  Czas antenowy na propagowanie muzyki okołoremizowej robi się imponujący.

 • bombadilwlocie

  Oceniono 52 razy 46

  Wagle - do usłyszenia w lepszych czasach w radiu, a na razie - na koncertach. No i dzięki za te lata dobrej muzyki.

 • lkolesio

  Oceniono 46 razy 44

    Od ponad czterech lat rządzą złodzieje, dyletanci z idiotami oraz narodowi bolszewicy. Bo komuś nie chciało się powsadzać ich do więzień, postawić przed Trybunałem Stanu etc. Trudno, zdarza się...Jeden mściwy, przegrany życiowo niechluj,zamienił nam państwo na bolszewicki ustrój komunistów i złodziei.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX